Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A képen is látható férfi...

A képen is látható férfi kabátot keresek. Milyen márka lehet? Hol kapható?

Figyelt kérdés

Ez egy ilyen baseball vagy college stílusú dzsekiszerűség, lényeg, hogy itt nem eltérő színű a kabát és az ujja, hanem fekete/fekete. A kabát test textil, az ujja műbőr, passzéval és nem raglán ujjas.


[link]


Figyelem! A linken egy közszereplő látható, ne törölje ki az admin. Boris Brejcha DJ előadó nyilvános INSTAGRAM képeiről másoltam át.



2019. ápr. 25. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a helyedben inkabb az instagram oldalan kerdeznem meg, hatha valaszol vagy a kovetoi tudjak.
2019. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es ha azon a weblapon találsz és elküldesz egy olyan linket amin effektive ez a dzseki van, meghívlak valamire.
2019. ápr. 27. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem látom. Valószínű Boris testvér egy régebbi kollekció darabját viseli. Pedig elfogadtam volna egy italt.
2019. ápr. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

XD


No azért is írtam a meghívást, ami mindenki másnak is áll, mert amúgy első dolgom volt Borisék háza táján körbenézni és mivel még csak utalás sem volt a kabi mibenlétére, ezért írtam ki gykra a kérdést. ;)

2019. ápr. 28. 07:54
 6/6 A kérdező kommentje:

Hello! Bár sok válasz nem érkezett, jó hír azonban, hogy megvan a cucc pontosan.


A termék neve:


URBAN CLASSICS TB201 Old School College Jacket


Ha véletlenül esetleg más is rákívánna.

2019. máj. 21. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!