Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet kapni, vagy mi a pontos megnevezése az alábbi képeken látható férfi alsónadrág fajtának?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Eddig még csak amerikai filmekben láttam ilyet.



2018. dec. 1. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
10-ből 9 boltban, ahol van férfi alsónemű.
2018. dec. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet rossz boltokban jártam, de én még ezt a fazont nem láttam sehol.
2018. dec. 1. 01:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Fecske

Minden fehérnemű boltban van

2018. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ez qrvára nem fecske. (Vagy legalább is nem magyar fecske.)


Nézd már meg a boltokban mit árulnak fecske néven! Olyat én még nem láttam amerikai filmben. Amit itthon kapni fecske néven az az "európai fecske".


Valamint ha egy amcsi filmben feltűnik egy fecske fazon azt speedonak nevezik. Igaz az is, hogy azt általában úszónadrágra használják. Gyakran ezzel azonosítják a strandon a turistákat a filmekben.

2018. dec. 2. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Spedo az fürdőgatya

Ha már nagyon amcsiskodni akarsz, akkor tedd helyesen: a gatya a képen tighty-whities / white briefs, de magyarul akkor is fecske fazon ( attól tekintsünk el, hogy ocsmány és igénytelen)


De továbbra is minden fehérnemű boltban kapható


[link]

[link]

2018. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

És nem is egészséges, mert a heréket a testhez közel tartja, pedig azoknak hidegebb kell, mint a testhőmérséklet.


Amikor egy házaspárnak nem jön össze a gyerek, az az első javaslat, hogy az ilyen fehérneműt tessék kidobni, hogy tudjanak lógni, ahogy kell.

2018. dec. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ezen olyan pláne, hogy európai fecske, meg amerikai fecske... Csak a képet nézem és ez alapján ez sima bugyi fazon.
2020. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon nagyon ritkán kapni ilyet. Valamiért kiment a divatból, pedig eszméletlenül kellemes, jó viselet. Én még az Ottótól rendeltem egy halommal, hogy legyen. Nem tudom, most mi van helyette. Tavaly az Aldiban is lehetett kapni, egyiptomi pamut, és kiváló minőség volt, 1.000,- Ft volt darabja.

Webshopokban érdemes megnézni.

(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy a "fecske" az valaha egyfajta úszónadrág volt, igen pici gyerekkoromban. Az utóbbi 8-10 évben valamiért helytelenül elkezdték a normál alsónadrágokra használni a szót. Az ilyen "urológusok szerint...", meg "elszorítja a heréket..." szöveget ismerjük. Tudománytalan, minden gyakorlati tapasztalatot nélkülözők irkálnak ilyen ostobaságokat.)

2020. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

8

Nem kell ahhoz "elszorítani a heréket", hogy egészségtelen legyen, mert nem lóghatnak, ahogy természetesen kéne.

Aztán csodálkozunk, hogy termékenységi problémáik vannak a férfiaknak.

2020. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!