Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha ebbe megyek ballagásra?

Gáz ha ebbe megyek ballagásra?

Figyelt kérdés
Farmerszoknyát gondoltam egy blúzzal. Mégis a szoknya miatt megfordult a fejemben hogy lehet kicsit hétköznapi és illene inkább valami 'unnepélyesebb'. Szerintetek?
2019. ápr. 26. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Igen, irtó gáz és illetlenség. Egyáltalán hogy tud ilyen az eszedbe jutni, hogy farmerszoknya egy ballagásra? :O

Az eszem megáll ilyenkor. Téged anyukád nem nevelt illemre?


Ballagásra illik elegánsan kiöltözni!

2019. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy kié a ballagás? Sajátod?

Vagy csak vendégként leszel ott?

A farmerszoknya színétől és fazonjától is függ. Inkàbb egy ceruza szoknyát vegyél fel helyette!

2019. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Farmerszoknyában is van elfogadható változat ilyen eseményre. De ha van más szoknyád, ami nem farmer, akkor talán én azt húznám fel.
2019. ápr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

„Az eszem megáll ilyenkor. Téged anyukád nem nevelt illemre?



Ballagásra illik elegánsan kiöltözni!”


Majd ha felépültél a stroke-ból, amit a puszta kérdés miatt kaptál, picit vegyél vissza és szélesítsd a látóköröd.


[link]


[link]


Ez a két összeállítás kapásból esztétikusabb, mint amiben a hölgyek nagyrésze van egy átlag ballagáson:D És ennek ellenére mégis farmer a szoknya anyaga. Mik vannak.

2019. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

#4


A 2. képen szereplő szoknya NEM való ballagásra. Én ilyet szimpla nyári hétköznapokon viselek. Attól, hogy felveszel egy ilyenhez egy elegáns felsőt, attól az összeállítás még nem lesz ballagásra való.

Az első már elegánsabb.

2019. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Az összhatás a lényeg.
2019. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

A 2. kép nem ballagásra való. Egy barinős koktélozáshoz inkább. Az 1. képen pedig nem farmerszoknya van. Farmerhatású az anyag, de nem farmer.

Szóval ha majd a kedves okoskodó is felépült a stroke-ból akkor legközelebb gondolkodjon képkeresgélés előtt és a szemét is használja legyen szíves.


Farmerszoknya akkor való ballagásra, ha pl. fekete és a fazonja elegáns, visszafogott.

2019. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
7. vagyok, egy elegansabb, pl. térdig érő fehér farmerszoknya is jó lehet. De a tipikus kék "denim" biztosan nem.
2019. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A privi-írónak itt üzenem, a 2. levelet olvasatlanul töröltem ugyanis nem szokásom privátban cseverészni, a vélemenyeket az adott kérdeshez lehet írni, nem szoktam senkivel levelezgetni.
2019. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!