Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Mi történik ha egy parfümöt nem zárok le? Elillan az illata? Ha igen, mennyi idő alatt?

ápr. 28. 13:59  Privát üzenet  

A válasz
Hogy mennyi idő alatt, az az illatanyag fizikai tulajdonságaitól függ, de az is lehet, hogy megváltozik az illat, ha többféle anyag keverékéről van szó. Mindez akár pár nap alatt is bekövetkezhet.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 28. 14:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eger NewYorker Sziasztok! Ha vettem egy övet a boltban jelen esetben a NewYorkerbe akkor hogy történik a vissza váltás? Oda megyek a pénztároshoz és megmondom neki, hogy nem jó...
Mi történik, ha nem veszem át a rendelésemet a H&M-től? Többet nem szállítanak már?
Ha nike.com-ról rendelek egy cipőt, és nem vagyok otthon mikor megjön, mi történik?
Hogyan célszerű parfümöt fújni magunkra, amikor fehér inget vagy fehér pólót veszünk fel? Ráadásul aftershave használata után mennyit illik?
Mi történik akkor, ha egy parfümöt a szavatossági idő lejártával használunk fel? "Megromlik" az ilyen, vagy ha nem, mi értelme van szavatolni őket?
Miért van az csak a Zara weboldalánál, hogy nekem nagyítva jön be és bármire kattintok nem történik semmi?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!