Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak és nők! Ti felvesztek/...

Férfiak és nők! Ti felvesztek/megvesztek a nemetekkel ellentétesnek szánt ruhadarabokat, ha megtetszik?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen esetben fordult elő? Mi az ami megtetszett?
2019. ápr. 28. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem, de a volt csajom kedvenc "blézere", az egy Zegna férfi öltönykabát volt...amit tőlem nyúlt le.
2019. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Alig gyártanak filmes pólókat nőknek. A fiú gyerek osztályon vannak a legjobb Stawarsos, Bosszúállós, HarryPotteres cuccok.
2019. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

A "boyfriend jeans" régebben divat volt és mivel olcsóbb volt a férfiaknak szánt sima farmer, mint a kimondottan ez a stílusú női farmer inkább megvettem a férfi osztályról a nadrágot.


Vettem véletlen férfi sportcipőt, mert ki volt árusítva és megtetszett (sima fekete-fehér futócipő volt, teljesen unisex szerinten) és itthon vettem észre a dobozon hogy ez amúgy férfiaknak szánt modell.


Fiú tesóktól vettem "kölcsön" pólókat és pulcsikat, volt pasiktól alsókat is aztán pizsamának vagy itthoni ruhának használtam őket. Néhány pólót felvettem utcára is, mert szűk farmerral kényelmesek éa divatosak voltak.


Azért nőként lényegesen könnyebb férfi ruhákat hordani, fordítva szerintem jobban szemet szúr, ha egy pasi női cuccban van.

2019. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem, én szeretem kiemelni a nőiességemet.
2019. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

amik így most eszembe jutnak:


- férfi dzseki (mert praktikusabbak voltak a zsebei, mint a nőinek)


- póló (jobb anyaga van)


- sportcipő, kapucnis felső (simán megtetszett)

2019. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én mindig csak férfi zoknit veszek, mert nagyobbak (kényelmesebbek), általában vastagabbak és jobb az anyaguk, és könnyebben lehet hosszú szárút találni.
2019. ápr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, pl Roxfortos szabadidőnadrág.

Munkába nem tudnék férfi ruhát felvenni, mert dresscode van.

2019. ápr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
igen miert ne,kulonben mar egyre tobb unisex cucot arusitanak
2019. ápr. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
41%-os most nagy dilemmában volt, hogy beszóljon-e a nőknek, akik felvesznek férfi ruhát, vagy örüljön a kérdésnek, mert női ruhát hordó férfiakra is vonatkozik.
2019. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
A női farmeroknak jobb az anyaga és jobban nyúllanak, télen nadrág alá nejlon harisnyát veszek, és van pár pulcsim is a páromtól.
2019. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!