Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szeretitek a feltűnő...

Ti szeretitek a feltűnő márkajelzésű ruhadarabokat? Fontos nektek, hogy látható legyen milyen drága ruhát viseltek?

Figyelt kérdés

Van olyan,aki csak emiatt vesz meg egy felsőt,mert jól játható rajta a logó?

Tudom,hogy van. Kíváncsi vagyok más hogyan öltötködik, ízléses vagy ízléstelen egy ilyen ruhadarab?


Van olyan ismerősöm aki meh van bolondulva egy márka után, és imádja az ilyen pólókat,nadrágot még a kedven zoknija is márkás.


2018. jún. 30. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a ruha mániás embereket nem díjazom, azokat akiknek csak ekörül forog minden, más nem is létezik. Tök mindegy honnan jössz, a putriból, a kukából, ne legyen semmid csak a kopasz v..lagad, de cipőd legyen 30 pár , meg úgy nézzél ki mintha a kifutóról léptél volna le.


Nem érdekel a márka, csak amiatt érdekel ma már, mert eljutottunk oda, hogy a kínaiak rossz minőségű, nem is mindig mutatós darabokat árulnak irreális áron. Nem volt ez eddig így, de, valahogy nagyon "leadták".

2018. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%

Az igazán nagy márkák nem is szokták feltüntetni nagyban a logot, persze van kivétel. A kérdésre válaszolva: szerintem nagyon hivalkodó az egész ruhadarabot beterítő logo.


17/F

2018. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruha teszi az embert. Hordhat valaki 200 ezer Ft-os ruhát, ha emberségből nulla. Ez már valahol egyébként beteges.
2018. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus újgazdag, vagy gazdagnak akarni tűnő felfogás, megveszi a kamu cuccokat azt nem jön rá mennyire nevetséges. Én sem veszek fel akármit, sőt nagyon is drága ruhákban járok 22 éves létemre, nagy márkákban, viszont én nem veszek fel ilyen gáz nagy márka feliratos ruhákat mivel gázak. Ha gazdag vagy minek akarsz gazdagnak tűnni? Úgy is csak irigykednek rád, mint rám is annó ezért mára már csak olyanokkal barátkozok akik gazdagabbak vagy hasonloak mint én. Sajnos ez a magyar mentalitás.
2018. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezője vagyok, herótom van ha a ruhán jól látható a márkajelzés. A legtöbb ruhámnak csak a címkéjén van, vagy ami felismerhető az valami jellegzetes cucc ami a márkára jellemző (pl. van pár cuccom amin egy bizonyos cipzár van, mert a márka azt alkalmazza). Az nem érdekel ha más hordja, nem vált ki belőlem különösebb reakciót ha valakit csupa Nike-ban látok például.
2018. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A feltűnő márkajelzés proli.
2018. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!