Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha már olyan jó idő van, hogy...

Ha már olyan jó idő van, hogy nem viselsz szoknyához harisnyát, akkor veszel föl vmit a fehérnemű fölé/szoknya alá?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam.
2019. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Nyáron is kell harisnya, az esztétika része, az csak nálunk van, hogy nem veszünk fel valamit a melegre fogva. A tested kell védeni a nap elöl, így nem is értem hogy mehet úgy ki a napra az ember, hogy szabadon van valami testrésze.
2019. ápr. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Inkább vékony, nyári tangás harisnyanadrág és akkor a bugyit kihagyom.
2019. ápr. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
#2 naptejről hallotál már?
2019. ápr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Nem veszek fel szoknyát olyan időben, amiben már nem lehet vastag, átlátszatlan pamutharisnyát hordani hozzá. :D

Kamaszkoromban néha volt, hogy pl fekete szoknya alá felvettem egy fekete rövidgatyát.

2019. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindig viselek harisnyát nyáron is szoknyához, ruhához, térdnadrághoz, rövidgatyóhoz, nem szeretem, ha csupaszon van a lábam. Amikor már nagyon meleg van, 8denes harisnyát hordok, ami iszonyat vékony, és alig érezni, h a lábamon van. Egy farmer is jobban melegít nála. Ha már olyan meleg van, h valamitöl meg kell szabadulni, akkor én is inkább bugyi nélkül vagyok. Mondjuk csak akkor, ha pamut lépésbetétes harisnyám van. Arra teszek egy tisztaságit, így ugyanaz a szitu mint mikor bugyi is van rajtam, abba is ugyanúgy rakok tisztaságit, tehát a punci ugyanúgy a betéttel érintkezik, csak nem a bugyira, hanem a harisnyára van tapadva. Sokan azt hiszik, ez mennyire egészségtelen, de szerintem semmivel sem rosszabb, mint bugyival, sőt a harisnya még jobban is szellőzik, és nem izzadok bele.

Én így szoktam, de hogy a kérdésre is válaszoljak, két dolgot tudok javasolni ha nem akarsz harisnyát. Egyik volt lakótársam sem harisnyázott bizonyos hőmérséklet után. Ő ilyenkor azt csinálta, h vagy egy passzos forrónacit húzott, vagy pedig egy rossz harisnyának levágta a lábait és a derék részét felhúzta a bugyira.

2019. máj. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!