Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok szaténselyem ruhákat...

Hol tudok szaténselyem ruhákat (inkább használtat) beszerezni nem drágán? Minden fajta ruha érdekel (blúz, nadrág, blézer, boleró, szoknya, fehérnemű) több méretben is de inkább S és M.

Figyelt kérdés
szatén, selyem, szaténselyem, szatén ruha, selyem ruha,

2018. márc. 7. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Blúz és szoknya elegánsabb árut forgalmazó butikokban,áruházakban talán van.Pl. Deák tér közelében a Marianna Boutique vagy Van Graf üzletekben.Esetleg még Womens secret a fehérneműben.Zarában dolgoztam,ott is volt néha selyem blúz,de az ilyen ritka.Esetleg használt ruházatban,vintage butikokban nézz szét!
2018. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vatera.hu,gardrobcsere.hu,ebay.com oldalon ,jofogas.hu
2018. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy Angol Bazár nevű használt ruházati üzlet a nagyon igényes fajtából. Inkább hasonlít egy klassz butikra.

Sok újszerű, de rengeteg teljesen új, még eredeti címkés angol holmi van benne. (A tulaj kintről hozza be őket. Szerintem felvásárolja a különböző üzletek el nem adott termékeit, mert sokszor van több teljesen ugyanolyan holmi, mind címkével.)

Vannak műselyem (viszkóz), hernyóselyem és (selyem)szatén vs. fésült pamut holmik meg persze más anyagúak is.

Sok a fast fashion ruhák, de vannak sportruhák, ingek, pólók, szövetnadrágok, pulóverek, kabátok, farmerek, fehérneműk, cipők, táskák, kiegészítők (ékszerek, övek, kendők, sálak, fejfedők), lakástextilek, kisebb lakberendezési tárgyak, játékok, stb.

Szép holmik, megfizethető áron. Álomgardróbot lehet kialakítani annak, akinek van érzéke, ízlése hozzá.

XS-től XXXL-ig van mindenféle méret, ez nem akadály.

Helye: Tiszafüred.

(P.S.: Nem én üzemeltem, csak egy elégedett vevő vagyok.)

2018. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!