Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennéd ezt a bodyt egy...

Felvennéd ezt a bodyt egy nadrággal vagy szoknyával utcára? Neked tetszik vagy nem?

Figyelt kérdés

[link]



Kort is írjatok légyszi 😊



2019. ápr. 30. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Más színben bevállalnám. Kicsit mélyen dekoltált, de ha a szett többi része szolidabb teljesen vállalható.
2019. máj. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem feketeben van hasonlo. Szeretem. Mondjuk nekem pici mellem van szoval nem ennyire eros a dekoltazs

20/L

2019. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyàron egy fesztiválra vagy buliba simàn felvehető! :)

Nekem is van

Ha egyszerű nadràggal veszed fel, akkor hétköznapokra is elmegy.

2019. máj. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek ilyen mélyen dekoltált cuccokat felvenni, illetve ennek az anyagát sem szeretném, úgyhogy én nem venném fel. Ettől függetlenül nem gáz, ha normálisan fel tudsz hozzá öltözni és megfelelő helyre veszed fel, csinos is lehet.
2019. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Fel 55/F
2019. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem. Sem az anyaga nem tetszik, sem az hogy a köldökig dekoltált
2019. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert utálom a bársonyt
2019. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ez nem az én ízlésem, de egy más színű, anyagú és kevésbé kivágottat felvennék nadrággal vagy szoknyával is (22)
2019. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a túl kivágott ruhákat, szóval ezért nem.
2019. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Van nekem nagyon hasonlóm kék színben annyi különbséggel hogy a pántja jóval szélesebb és hátul szinte teljesen zárt. Környékemen vettem egy ruhaüzletbe, nem volt sok belőle, de azóta sem kapok ugyanolyat sehol. Egyébként nyáron amikor nincs az a nagyon nagy hőség akkor egy szoknyával teljesen jól mutat, de hordtam már nadrággal is. Egyébként a mosást is bírja legalább is az enyém. Mondjuk én bodyt inkább hűvösebb időkben hordok és többnyire hosszú ujjút aláöltözetként hogy védje a derekam, ez az egy hasonló bodym ami kivétel.


23/N

2019. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!