Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk milyen ruha tetszik...

Fiúk milyen ruha tetszik nektek egy lányon?

Figyelt kérdés
Ami többet mutat vagy kevesebbet? A hétvégén megyek discoba és nem tudom h mit vegyek fel..

2019. máj. 2. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Amiben te jól érzed magad. Én kicsit csinosabbat szoktam, mint iskolába vagy akárhova. Ha te úgy érzed csinosnak magad ,hogy kivágott cuccot veszel fel, akkor azt, ha nem akkor ne azt vegyél fel. A lényeg, hogy ne feszengj valami túl feszes, túl rövid, túl szexi ruhában.
2019. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Is is. A lányt nézem nem a ruhát. Egy szép lányon minden jól áll. Talán annyi hogy tapadjon a ruha ne legyen egy óriáspulóver bár még az jó lehet. Csak kb látszódjon aza alakja. Szóval mind1.
2019. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én elsősorban a stílust figyelem, a legkisebb bokavillantás nélkül is nézhet ki valaki csodálatosan, de szerintem is az a legfontosabb hogy úgy öltözz amiben jól érzed magad és 100%-ig magad tudsz lenni.

És most bocsánat a kifejezésért, de én pl az alulöltözött tinip*csákat inkább messziről kerülöm eleve...

Na de persze ez attól is függ mi a célod :/

2019. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, és azt is hogy őszinte voltál!
2019. máj. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!