Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szabad ilyet felvenni edzőtere...

Szabad ilyet felvenni edzőterembe?

Figyelt kérdés

Láttam napokban egy korábbi kérdésnél, hogy vérszemet kaptak az emberek hasonló pólónál. Ma láttam ilyenben egy csajt, nekem is van ilyesmi kivágottabb sportfelsőm H&mből, de nem merem felvenni. Mert ha itt annyira ellene vannak, akkor a konditeremben is tuti hőbörögnek. Dobjam ki inkább?


[link]


2019. máj. 2. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hogy ezzel mi a probléma, nekem tetszik. Mindenki azt vesz fel, amit akar. Ha nem akarod ezt felvenni kondiba, akkor menj le benne futni.


Szerintem ne foglalkozz más véleményével, ha neked tetszik, akkor viseld. :)

2019. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem teljesen vállalható.
2019. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen oké. Nekem tetszik. :)
2019. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért jó lenne eldönteni - ahogy a csajnak is a képen, - hogy akkor most melege van (lesz) vagy nincs. Hosszú gatya miatt ugyebár. Mert így párosítva kilóg a lóláb, hogy az a felső nem azért ilyen, mert jaj de melegem van.
2019. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel ala sportmelltartot akkor semmi problema nincs vele
2019. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem praktikus kondihoz, mert lötyög és könnyen beakad. Inkább táncos felsőnek gondolom.
2019. máj. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Szabad", nem látok vele gondot, de szerintem nem a legpraktikusabb viselet kondihoz.
2019. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!