Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, ha egy lány...

Mennyire gáz, ha egy lány hátat mutogató ruhában van, de pattanásos a háta?

Figyelt kérdés
Ha a haja eltakarja nagyjából, az segít?
2019. máj. 8. 18:48
 1/7 anonim válasza:
nekem is olyan és utálom, szerintem nagyon ciki :((((((
2019. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

A bőrének igazából jót tesz, ha szabadon hagyja, mivel a napsütésben könnyebben helyrejön. Strandon se lehet eltakarni például.

Nekem az arcom pattanásos, úgyhogy együttérzek.

2019. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem eléggé csúnya látvány :/ mindenki hordája azt ami jól áll neki, és nem azt kellene ami kiemeli a hibákat.
2019. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon ritkán van egy-egy pattanás a hátamon,de amikor előjön akkor inkább kerülöm az olyan felsőket.Szerintem az roppant csúnya tud lenni,pláne ha teli van az illető háta.Inlább akkor mást hangsúlyozz!😊
2019. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem esztétikus. Nyilván azt hordd az ember amit akar, de te se biztos hogy kíváncsi vagy más bőrproblémájára (teszem azt gombás lábkörmökre).

Egyszer láttam egy lányt, haspóló de annak is ki volt vágva a háta (kb mint egy melltartó) de szegénykémnek akkor göbök voltak a hátán hogy azt várta az ember mikor fakad ki némelyik...


Nem hajjal kellene takargatni, meg akkor mi értelme a kivágott ruhának?

Azt tanácsolom hogy keresd meg a baj forrását, hogy miért is ilyen a hátad. Keress fel egy jó bőrgyógyászt, vizsgáltasd ki magad. Biztos fel fog írni több dolgot, én arra szavazok hogy először természetes dolgokkal próbálkozz, csak végső esetben nyúlj gyógyszerhez.

Esetleg próbáld ki a szolit, nem kell grillcsirkét csinálni magadból, heti 1x 6 perc.

2019. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon csúnya márcsak egészségügyi szempontból is érdemes kezeltetni.

Nekem is nagyon csúnya volt a hátam, de nem takargattam.

Most rendbejött, viszont van rajta 2 nagy heg. Azt se takarom

2019. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem esztétikus a látvány, bár én sosem néztem rosszallóan valakire azért, mert pattanásos. Tud róla, tesz érte (ha akar vagy zavarja). Ilyen logika alapján a narancsbőrös csajok se járjanak combvillantós nadrágokban (vagy ne vegyenek fel bikinit)...
2019. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!