Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is úgy látjátok, hogy kezd...

Ti is úgy látjátok, hogy kezd kimmenni a divatból a magassarkú?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebben hordanak magassarkút. Szerintetek?

2019. máj. 11. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

A hétköznapokban egész biztos, de ez nem csak a lányokra és a magassarkúra vonatkozik, hanem fiúkra és a kevésbé casual férficipőkre is. Egyszerűen felnőtt 2 generációnyi, aki annyira nem szokott hozzá az edzőcipőnél formálisabb cipők viseléséhez, hogy még megfelelő méretet sem tudnak választani, ezért aztán kényelmetlennek hiszik.


És ez egyébként már nem csak a cipőkkel van így, hanem a ruházattal általában. A farmer legyen tele elasztánnal, mert akkor sem nyom vagy szorít, ha nem a méreted vagy nem passzol az alkatodra, vagy elmennek full jógabugyiba vagy mackógagyába.

2019. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én nem úgy làtom!
2019. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én igen. Pár éve rengeteg fiatal lányt, nőt láttam magassarkúban rohangálni, egyszerű farmerral, most meg szinte egyiken nincs. Még a kolléganőimen (iroda) sem nagyon látok :D Talán az idősebb korosztályon.
2019. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Igen!


Sajnos egyre kevesebb “NŐ” van már.


Régebben még tudtak öltözködni ,de most....


F/42

2019. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a téli csizmáim és bokacsizmám mind magassarkú.

Ilyenkor jobb időben szimpla hétköznapokon balerina cipőt vagy sportcipőt, nyáron papucs veszek fel, de alkalomra ha kiöltözök, mindig magassarkút veszek fel.


A magassarkú soha nem fog kimenni a divatból.

2019. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Én is így látom, most abszolút a sztárvilágban is megy az, hogy sportcipőt húznak, és bármilyen szép ruhához felveszik, régen tényleg a póló-farmerhez ment inkább.

De ez sose fog kimenni, de tényleg nem olyan népszerű most.

Azon felül, főleg ha a belvárosban vagy, az emberek tömegközlekedésről tömegközlekedésre szállnak, nem mert nincs pénzük autóra, hanem mert egyszerűbb sokszor (parkolóhely keresése, stb.) és én szeretek magassarkút hordani, de azért bemenni munkába, aztán elmenni sportolni, hazafelé bevásárolni, hazatipegni... nem szeretek kitolni magammal :D

2019. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem úgy látom, sőt. Nekem is egyre több cipőm van, már több mint 20 pár...
2019. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szerintem szinte mindig is azok hordtak, akik kocsival jönnek-mennek. Gyalogolni meg tömegközlekedni nem egy nagy élvezet magassarkúban. Én is hordanék szívesen, de pont emiatt max télen szoktam csizmát, mert az ilyen kis szép nyári könnyű cipellők nem éppen a vidéki utakra vannak kitalálva :D (vidékről járok be mindennap Pestre és vissza, sokat gyaloglok is és tényleg szinte senkin nem látok magassarkút a vonaton, amivel bejár az emberek többsége).
2019. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

És hogy miért is?


Íme ezért:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Mert igénytelen búzavirág tramplik vannak nők helyett!

2019. máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!