Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy néz ki egy elegáns nő, s...

Hogy néz ki egy elegáns nő, s lány?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok milyen ruhákat visel hétköznap/alkalmakon egy nő (16+) vagy egy lány (14-16)? Milyen a hajuk?

Mi az elképzelésetek?

Ha lehetne, csattoljatok képet is.



2019. máj. 5. 10:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérlek nemet és kort is írjatok.
2019. máj. 5. 10:32
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Keress ra youtubeon Mea Goldra.
2019. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

16 évesen hova akarsz elegáns lenni?

Ilyen korban inkább vicces amikor túl felnőttesen öltözködnek a "gyerekek" majd 20 év körül esetleg.

Illetve egy nő nem 16 felett kezdődik:) Szerintem nyugodtan mondhatjuk a lányokat olyan 22 éves korig általában.


Ja igen és 23 "fiú" (majd keress rá miért írom ezt, és ezzel is tanulsz valamit ma:) )

2019. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Kieg: 22 az lehet fiatal nő, vagy lány :) Ez pedig személyiség függő, de általában 27 felett már nem mondanak lányt, bár van aki azon a szinten ragad:)
2019. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 16 évesen is elegánsan öltöztem, mert nekem azok a ruhák tetszenek, de nem kell túlzásba esni, én például egy fehér, hímzett, fűzős cipőt hordtam egyszínű kék farmerrel vagy kék nadrággal akár, fehér laza, kényelmes blúzzal, inggel, meg rózsaszín bő blézerrel vagy kardigánnal, hozzá bizsu arany nyakláncot tettem, meg imádtam a gyöngy fülbevalókat. szerintem nem voltam idétlen, egy fiatal lánynak ez teljesen rendben van.

szerintem ami kerülendő az a túlságosan hivatalos öltözet hétköznapra, a keményre vasalt ing, a karcsúsított merev zakók, az élére vasalt nadrág, és a magassarkú


de lehet egy gimis lány is elegáns, esetleg egy fonott, néhány cm magas magassarkú szandál, koptatott és szaggatott nadrágok helyett egyszínűek, finom színek viselése, például bézs, rózsaszín, fehér, a feliratos pólók kerülése. feltűnő ékszerek között valami finom kis medál, vékony ékszerek

alkalomra meg attól függ, milyen alkalom

2019. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

#5 - ösnek *5-ös :-)

Igen, az elegáns öltözködés nem a Gucci táskától elegáns.

Elegáns NŐ ? :

- nem SportFactorys vagy Deichmann tornacipő van rajta

- nem majmolja a TV-t és a celebvilágot

- nincs tele gigatetkóval

- szolid műkörme van csak, nem tűhegyes strasszal

- nincs derékig érő műhaja

- nincs csücsöritő szilikonszája

- nincs minden ujján másik gyűrű

- nincs 1 cm-es műszempillája

- Fel mer venni combfixet

- nem tépett farmer, van rajta, hanem sötétkék szűkszárú pl.


Valahol itt kezdődik az elegáns NŐ, vagy lány.


Ha ezek nincsenek rajta és a többiek a szűk környezetében lekostólják ? Srácok, lányok ? Na és akkor mi van.

Ezek nélkül egy sokkal értékesebb társadalmi réteget fog maga köré vonzani :-) Ez garantáltan igy van.

Bár attól függ mit akar,

- 100e FB-követést, vagy kultúrált stilusos életformát.

- kitűnni a tömegből, vagy feltűnősködni köztük


de ez elég hosszú témakör még.

2019. máj. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem homárka, férfi ruhák kerülése, poló, farmer, sportcipő.

Inkább szoknya, csinos felső és elegáns cipő.


F/42

2019. máj. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

annyit azért hozzátennék, hogy lehet valaki nagyon vagány, úgy hogy gigatetkói vannak, meg miegymás, de ott benne van a pakliban, hogy nem fogja egy elegáns nő benyomását kelteni, ami NEM BAJ! Ő máshogy érzi jól magát.


Ha valaki elegáns szeretne lenni fontos a mértéktartás. Ha szebb a körme egy kis műkörömmel, mert a saját körme nem olyan szép, az lehet elegáns, de ha feltűnően mű, csillogó-villogó az nyilván nem az.


Szerencsére az eleganciával is lehet játszani, nem kell kiskosztümöt ölteni hozzá, bizonyos anyagokat és szabásokat mixelve egy pont egészséges eleganciát lehet vinni minden szettbe.

2019. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!