Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen a Nike...

Szerintetek milyen a Nike Huarache?

Figyelt kérdés

Már régóta szerettem volna ilyen cipőt venni, de sajnos nem úgy jöttek össze a dolgok. Most végre megvan rá a pénz, de nem akarom felelősségtelenül elverni, ezért először érdekelne, hogy mi a véleményetek róla. Elsősorban azok véleményére vagyok kíváncsi, akik hordtak vagy hordanak Huarachet.

[link]

Ezt neztem ki.



2019. máj. 13. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem hordtam, de írok ha nem baj. A feket nagyon tetszik. És ez a cipő valószínűleg nem pár hónapot bír. Viszont a fehér nekem valahogy olyan gyogyi feeling. :D
2019. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fehér is szép, csak annyi a hátulütője, hogy nagyon kényes. De a fekete-fehér párosítás szerintem nagyon nyerő.
2019. máj. 13. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hordtam, de ettől még nem rossz.
2019. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 2 és fél éve hordok egyet kb tavasztól a fagyokig majdnem télen nyáron és szegényen most látom hogy kezd szétszakadni de nem akarok megválni tőle annyira kényelmes, és sajna nincs pénzem másikra

életem legjobb cipője volt eddig úgyhogy mindenképp ajánlom

21L

2019. máj. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szép cipő
2021. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!