Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki május közepén...

Szerintetek ciki május közepén a téli sportos kabát? 5 napra elutazom Csehországba, és esős idöt,10-13 fokot jósolnak. , nem szeretnék egész nap a szálláson gubbasztani, viszont fázni sem akarok.

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, elég kaki idő van. Hiába van május közepe, ha hideg van, akkor fel kell öltözni.
2019. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Reggel 6 fok volt, szövetkabátban jöttem, és örültem, mert mások kis falatnyi, vékony dzsekikben megfagytak :D
2019. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Saját egészségeddel meg komfort érzeteddel törődj. Vedd fel nyugodtan. Én ma [link] kabátban jöttem el otthonról és nem bántam meg.
2019. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%

Nem ciki.

De amit az utolsó linkelt az már túlzás. Én még hóban sem hordok olyan hosszú kabátot. Csak rövidet. (és most is kabátot hordok mielőtt lelennék szólva)

2019. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki, külföldön meg amúgy se divat olyan szinten foglalkozni mások öltözködésével, mint itthon. Senkit nem fog érdekelni.

Múlt héten amúgy reggel 3 fok volt. Ha nem kocsival vagyok, biztosan felvettem volna a télikabátomat én is, mert egy tavaszi dzseki nem ilyen hidegre van tervezve.

2019. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ValoVilagFruzsi válasza:

én októbertől júniusig téli kabátban járok, nem tudom levenni, a részem

es a baratnoim is nagyon vastag kabátban vannak mindig btw nekünk nem ciki

2019. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!