Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teltebb lányoknak hol ajánloto...

Szepike1210045 kérdése:

Teltebb lányoknak hol ajánlotok vásárolni ruhát? 16/L

Figyelt kérdés
Most itt stílusosabb ruhákra gondolok nem melegítőre meg ilyesmikre, ugyanis tinédzser éveimet élem :P

2019. máj. 14. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Esetleg turikat tudom ajánlani, van onnan nekem pl. ezresert Converse cipom...:D

H&Miben vannak jó cuccok, ez az oversize méret megy most nagyon, sok helyen lehet kifogni sok cuccot ilyen stílusban.

Esetleg bővebben, a teltebb mit jelent? Milyen méretet?

2019. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lili8989 válasza:

Wannabe, bonprix, caremo (webshopok)

Mindegyiknek van sajat merettablazata, hogy az adott webshopon mekkora az adott méret.

A caremonak van boltja is. Kicsit draga, de a minősege 10/10es. Van olyan caremos farmerom, ami 5 eve megvan es nincs kikopva a combjanal.

2019. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 hát gatyában 50 körül illetve ha így betűkben ugymond akkoe 2XL

:)

2019. máj. 14. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem bantásból írom, én most 52es méretet hordok. De próbalj meg leadni pár kilót. Iszonyat különbség van. 46-48-as mérettel szinte bármelyik boltban talátam ruhát, még pont jók voltak az l-xl es felsők. Xl-es ruhák is jók voltak. Nardágból is tudtam venni több helyen.

Most pedig kb csak a c&a-ban tudok vásárolni, ottis az xl-es részen ami nagyon pici. A takkonak is van ilyen része, szintén kicsi. A h&m+ kollekcióját nagyon szerettem de sajnos boltban már nem lehet kapni, csak rendelni lehet neten. Ha ez nem akadály, akkor azt ajánlom.

2019. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
amugy a c&a ban is lehet találni trendibb darabokat ha nagyon átfésülsz mindent és ott általában a méretek is nagyobbak
2019. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Melltartóból Curvy Kate, Freya, Pour Moi.


Ruhából H&M , Asos curve

2019. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lili8989 válasza:

Az utolsó hozzaszólónak :)

Kineztem egy bikinit,


[link]

95D.t hordok, na most UK meretben az ugy mégis melyik? :D

2019. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek nagyon sokat segítettetek! :)
2019. máj. 16. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!