Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportmelltartót lehet/érdemes...

Sportmelltartót lehet/érdemes mindennapi viseletként hordani?

Figyelt kérdés

Annyira utálom már a melltartóimat, folyton elcsúszkálnak, lecsúszik a pántjuk, belevágnak a vállamba, nyomnak a csatok, nyom a merevítő, stb.

Van egy sportmelltartóm, amit eddig csak sportoláshoz viseltem, és annyira jó, szuper kényelmes, nem mászkál el, nagyon jól tart, és még a mellem is kisebbnek tűnik tőle (nálam ez előny).

Elgondolkoztam, hogy vennék pár sportmelltartót, és hordanám azokat a mindennapokban, viszont 1-2 kósza megjegyzést olvastam már, hogy nem a legjobb ötlet.

Mi a helyzet vele akkor? Érdemes hordani, vagy sem?

(B/C-s kosárméretem van, ha ez számít)


2019. máj. 15. 09:53
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Olyat hord mindenki, amilyet akar.

De ha elcsúszkál, lecsúszik, vág, nyom, akkor nem a megfelelő méretűt hordod.

2019. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Rendben, csak hogy nem káros-e, nem is tudom, hogy "lenyomja"?

Mindig elmegy 2-3 hónapom a melltartóvásárlásra, végigpróbálgatok mindent, ami árban számomra elérhető, és ezek a legelviselhetőbbek mind közül. Lehet, hogy tízezer forintokért lenne jó, de azt nem engedhetem meg magamnak. Sportmelltartókat pedig jó áron kapni sok helyen.

¯\_(ツ)_/¯

2019. máj. 15. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is sportmelltartót hordok pulcsik és olyan felsők alá ami alatt nem látszik,és pont ezért, mert kényelmesebb. 20L
2019. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!