Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti online szerettek rendelni...

Ti online szerettek rendelni ruhát, vagy inkább elmentek a boltokba?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak online mert nincsenek az országban azok a boltok ahonnan rendelni szoktam


Néha a rockpincébe azért elnézek

2019. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csak boltban szeretek.

Nèha becsúszik egy h&m online rendeles is, de ez nagyon ritka.

Sokkal jobbn szeretem ha élőben làtom az anyagàt, és fel is tudom próbàlni.

Amúgy is szeretek vàsárolni,úgy hogy nekem nem macerás boltról boltra sétàlgatni. 😁

2019. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez is az is. Vannak bevált webshopok ahonnan szeretek rendelni. Azokat az üzleteket is szeretem ahol ha nem jó valami amit online rendeltél, a boltban visszaveszik. Főleg ha valamilyen akciójuk, vagy mondjuk glamour nap van. Egyszerűbb, gyorsabb és nem kell a tömegben fél órát várni a próbafülkére, majd a kasszára.
2019. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha tehetem, inkább elmegyek egy boltba.

A méretezés megbízhatatlan, nem tudom leellenőrizni, tényleg olyan-e az anyagminőség, textúra, szín, varrás minősége, mint amit elvárok.

2019. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Főként a boltot preferálom,de online is szeretek vásárolni.
2019. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Online. Tobbnyire alternativ ruhamarkaktol kulfoldrol, vagy ebayrol vasarolok. Ha alapdarabok vagy fehernemuk kellenek, akkor felevente egyszer raveszem magamat hogy bemereszkedjek egy plazaba.
2019. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csakis online. Az egyetlen üzlet ahonnan hajlandó vagyok ruhát venni tőlem 3 óra vonat útra van.
2019. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Is-is. A megszokott helyeken ismerem a merezest es hogy mit varhatok igy batran rendelek online. De ha arra jarok uzletbe szivesen benezek hatha van valami learazva, vagy 1-1 darab eloben megtetszik mert online nem lattam (az anyagat) stb.
2019. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak boltban veszek ruhát, nehéz az alkatomra jó méretet találnom (alacsony, sovány, és nem bírom elviselni, ha bő, lóg rajtam vagy hosszú az ujja), a méretezés is eltér a márkáknál, a szabástól is függ. Pedig szívesen vásárolnék online, de nem igen jártam sikerrel eddig, meg visszaküldözgetni is macerás.
2019. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Online jobban szeretek. Számomra kényelmesebb, le fekszem egy kávé mellé, böngészek 1-2 órát és el döntöm mi az amire szükségem van. Van 4 bevált webshop, amiben még sosem csalódtam, a méreteim már tökéletesen be tudom lőni, nagyon ritka, hogy elnézem.
2019. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!