Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok rendelni online?

Ti szoktatok rendelni online?

Figyelt kérdés
Érdemes rendelni az internetről cipőt? Elég válogatós vagyok és a cipő boltban is sok időbe telik, mire találok egy kenyelmes cipőt.
2018. szept. 26. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Cipőt pont nem rendelnék akkor ha nem vagy a mintaméret.
2018. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Én szinte mindent neten rendelek, mivel ahol lakok ott nincsenek olyan boltok, ahol árulják a kedvenc márkáimat, nekem pont ma érkezett meg a cipőm amit nemrég rendeltem, és pont jó a méret, de általában van a cipőkhöz is mérettáblázat, ahol meg tudod nézni hogy melyik méret jó neked. Egyszer volt olyan, hogy nem volt jó a mérettáblázat, és így nagy volt nekem, de visszaküldtem nekik (azt hiszem 1000-2000 Forintért), rendeltem kisebbet, és a másik árát visszautalták, tehát ha nem jó, akkor visszaküldheted és rendelsz másikat.

Szóval szerintem abszolút érdemes, és a választék is sokkal nagyobb

2018. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Mindent az internetről rendelek. Így természetesen cipőt is. Általában külföldről. Ha ismerem az adott márka méretezését nincs gond. Ha meg rossz a méret, az adott oldalon feltüntetett return policy alapján visszaküldöm.
2018. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Mindent onnan veszek, cipőt is sokszor, ha a boltban nem látok nekem tetszőt.
2018. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Póló, pulóver, trikó ing jöhet a netről, nadrág, kabát, zakó esetleg, de azokat szívesebben nézem meg élőben és próbálom fel, cipőt viszont csakis szeményesen, még a rám való méretből is csak nagyon kevésvan, ami tényleg jó és kényelmes.
2018. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!