Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Miért viselnének az emberek inkább Levis, mint Hervis feliratú pólókat?

Pedig a Levis-re magyarországon pl 6x nagyobb (utánanéztem!) a keresés.

Nincs is Hervis póló, de ha LENNE? akkor ti viselnétek olyat?

ha nem akkor miért nem? hiszen ismertebb szó! ?

máj. 16. 12:35  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Bocsánat a Hervis-re nagyobb a keresés, csak rosszul írtam! Levis kb 12000/ hó, Hervis 70000+ havonta, by google.

# 1/4Időpont máj. 16. 12:36 Privát üzenet

A Herman Visser alapította cég egy áruház, a Lewis pedig egy termék márka.

Ha a Tesco szóra keresek, de csabai kolbászt vennék, akkor nem teszkót akarok vacsorázni, hanem kolbászt. Azt tudom, milyen, meg a tecsót is, csak nem tudom, ezek ketten találkoznak-e.

Aki a Hervist írja be keresőnek, nem ilyen feliratú cuccban akar járni, hanem tudja, amit keres, az ott van, csak a helyre kíváncsi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 13:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ha a Hervis pl vagy a Playersroom feliratozná a pólóit Hervis és Playersroom felirattal, akkor ugyanolyan menő lenne egy idő után mint a Levis/Puma stb?

Ha nem akkor miért nem?

# 3/4Időpont máj. 16. 13:25 Privát üzenet
Nem lenne ugyan olyan menő, mert a Levisnek van hírneve és imidzse. A legtöbb ember azért hord Levist mert "menő" Levist hordani és ezt a Hervisről nem mondható el mert az életben nem lesz "menő" Hervist hordani.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 16. 15:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendeltem a Hervis webshopbol egy melegítőt, de szerintem jogtalanul törölték a megrendelesemet, mit lehet tenni?
A hervis ugye nem árul kamu márkás cipőket?
Hol érdemes sport ruházatot venni? És kapni még nike roshe runt?
A Hervisben kínai cipők vannak? Vagy csak én szívom meg velük mindig?
A Hervisben eredeti cipőket/ruhákat árulnak?
Milyen túracipőt ajánlanátok a Hervisből?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!