Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért viselnének az emberek...

Miért viselnének az emberek inkább Levis, mint Hervis feliratú pólókat?

Figyelt kérdés

Pedig a Levis-re magyarországon pl 6x nagyobb (utánanéztem!) a keresés.


Nincs is Hervis póló, de ha LENNE? akkor ti viselnétek olyat?

ha nem akkor miért nem? hiszen ismertebb szó! ?


2019. máj. 16. 12:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a Hervis-re nagyobb a keresés, csak rosszul írtam! Levis kb 12000/ hó, Hervis 70000+ havonta, by google.
2019. máj. 16. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Herman Visser alapította cég egy áruház, a Lewis pedig egy termék márka.

Ha a Tesco szóra keresek, de csabai kolbászt vennék, akkor nem teszkót akarok vacsorázni, hanem kolbászt. Azt tudom, milyen, meg a tecsót is, csak nem tudom, ezek ketten találkoznak-e.

Aki a Hervist írja be keresőnek, nem ilyen feliratú cuccban akar járni, hanem tudja, amit keres, az ott van, csak a helyre kíváncsi.

2019. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De ha a Hervis pl vagy a Playersroom feliratozná a pólóit Hervis és Playersroom felirattal, akkor ugyanolyan menő lenne egy idő után mint a Levis/Puma stb?


Ha nem akkor miért nem?

2019. máj. 16. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne ugyan olyan menő, mert a Levisnek van hírneve és imidzse. A legtöbb ember azért hord Levist mert "menő" Levist hordani és ezt a Hervisről nem mondható el mert az életben nem lesz "menő" Hervist hordani.
2019. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!