Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt még engedjem a lányomnak?...

Ezt még engedjem a lányomnak? Jol nézne ki egyáltalán?

Figyelt kérdés
A lányom 13 éves idén lesz 14. Megyünk majd egy ballagásra. Van egy nagyon szép fehér egyberuhája ilyen kezeslábas,hófehér. Jól áll rajta. De elődrukkolt hogy fel szeretne venni hozzá egy fekete nyakkendőt de lazán megkötve hogy kicsit lógjon,mondván így van benne egy kis fekete és szerinte még elegánsabb. Nemtudom eldönteni mert amugy a ruha pánt nélküli de mágha jól all rajta sem tudom hogy megengedjem-e. Amúgy magas,szhosszú lábai vannak szőke haj-kék szem. Szerintetek? Nyakkendő vagy nyakkendő nélkül?

#nyakkendő #kezeslabas
2019. máj. 19. 12:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és ebből kifojólag nyaklánc sem lesz rajta.
2019. máj. 19. 12:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit fura elképzelni, hiszen régen volt divat a 2000-es évek elején. Például Avril Lavigne is ezt a punkos vonalat képviselte. Ettől függetlenül én megengedném neki, ha abban érzi jól magát és még jól is áll neki. :)
2019. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne? Én se venném fel de max majd röhög egy jót a képeken egy pár év múlva
2019. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
A kérdés alapján azt gondoltam, hogy egy sátánista szektához csatlakozott, és emberi véreben áztatott acélbetétes bakancsot, tüskékkel és szögekkel díszített melltartót, boszorkánysapkát és valami okkult fétistárgyakat szeretne hordani. Hadd vegye fel a nyakkendőt. Ez nem arról szól, hogy elegáns-e, vagy sem. Itt annyi a lényeg, hogy neki most ez tetszik, és valószínűleg ez kell a kiteljesedéséhez és a boldogságához. Tiltással hazugságra nevelsz. Ha neki az úgy rendben van, és jónak találja, tetszik neki, akkor azt veszi fel. A lányod a XXI. századi generációhoz tartozik, a megkötött illemek régen kiteltek már, nincsen rájuk szükség.
2019. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Azt gondolom, hogy pár év múlva jót fog rajta röhögni.
2019. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért kéne egyáltalán neked megengedned? Azt vesz fel, amit akar, nem te döntöd el, max tanácsot adhatsz, véleményt mondhatsz. Ez így fer. Ő teste, ő személye, nem a tiéd, nem neked kell kell öltöztetned.
2019. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az a kategória amit meg kéne tiltani bármilyen korban. Nem kihívó, nem balesetveszélyes, nem olyan ammi abszolút nem illik az alkalomhoz. A kontrollmánia egy egészen nevetséges szintje lenne, ha azért nem engednéd meg a tizennégy éves lányodnak a nyakkendő viselését, mert szerinted nem áll jól neki.
2019. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!