Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engedjem a lányomnak?

Engedjem a lányomnak?

Figyelt kérdés

A 16 éves lányom a barátjánál szeretne aludni. A sráccal 7-8hónapja járogatnak, ismerem a fiú szüleit akik teljesen normálisak és én is jól kijövök a lányom barátjával. De nagyon féltem a lányomat, hogy esetleg olyan is történik amit később esetleg megbánna. Tudom, hogy van eszük és ha már úgy is döntenek akkor védekezni fognak. Viszont nagyon féltem a lányomat és félek attól, hogy esetleg ezen múlna a lányom ártatlansága. Szerintetek emgedjem, hogy a barátjával aludjon?

A válaszokat előre is köszönöm!


2017. dec. 27. 16:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha már 7-8 hónapja együtt járnak akkor szerintem nem kell aggodnod már az ártatlansága miatt..

Ennyi idő után már lehet megengedném viszont szóba hoznám a védekezést azaz hogy: sohasem felejtkezzenek meg rola

2017. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, ha szexelni akarnak, akkor meg fogják tenni fényes nappal is, akár nem is otthon, ha nincs lehetőség rá.


Ha viszont nem akarnak, akkor nem fognak csak azért, mert éjszaka van és közös az ágy.


Ismerned kell annyira a lányodat, hogy tudd, mitől kell félned/féltened.

2017. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha tiltod, akkor majd úgy csinálják, hogy nem tudsz róla. Akkor már érdemes jó viszonyban lenni. Beszélgess vele, hogy mire számítson, mit tegyen, mire figyeljen. Beszélgessetek a védekezésről és ne csak azt, hogy “mert fontos”, hanem értse meg a hosszútávú következményeket is. És később is bármikor fordulhasson hozzád bármivel.
2017. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
A srác szülei is megengedik?
2017. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Emlekezz csak vissza,16 evesen mar Te sem voltal szuz...
2017. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem engedd meg. Ha akarnak úgy is megteszik és inkább tegyék normális környezetben
2017. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A srácnak a szülei szívesen látják a lányomat akár ottalvosdiba is. Nem hinném, hogy ennyire túlstresszelik a dolgot mind én
2017. dec. 27. 16:30
 8/20 anonim ***** válasza:
98%

ElőszörŐ aludt nálunk,majd 17 voltam mikor először ott aludtam.már nem voltam szűz.

Egyáltalán nem aludtunk,dumáltunk,filmeztunk és hajnalban aludtunk el.

Beszélgess vele a védekezésről nagyon nagyon fontos!amugy megengednem!

2017. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Az ártatlansága miatt már ne aggódj,de adj neki egy csomag óvszert es vidd el előtt nődokihoz gyógyszert iratni.
2017. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2017. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!