Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedjem a lányomnak? Vagy...

Engedjem a lányomnak? Vagy majd elmúlik nála ez a "szeszély"?

Figyelt kérdés

16 éves lányom már évek óta nyaggat azzal, hogy hadd járhasson hastánc órákra. Nem igazan orulok neki...az edesapja se.

Lányom imadja az arab es keleti dolgokat, zeneket stb. (Szemelyszerint nem ertem, hogy alakulhatott ez ki nala). Sose kapott olyan nevelest. A mi csaladunk a magyar hagyomanyokat szereti, orizzuk.

Az ő szavaival elve: "A keleti zene megnyugtat, ellazit. A hastanccal ugy erzem kitudnam fejezni magam. Megtalalnam a helyem a vilagban. Olyan erzes mintha hianyozna belolem egy darab ami a hastánc."


Az egesz csalad ellenzi mert senki nem szereti az ilyen dolgokat. Lányomon kivul. Engedjuk neki vagy majd elmulik? Valaki volt mar hasonlo helyzetben?



2016. júl. 8. 13:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
99%
Miért ne próbálhatná ki? Miért lenne rosz? Nyugodtan meget ha nem tetszik abba hagyja ha igen akkor legalább boldog és megtalálta azt a sportot amit szeret és nem egèsz nap a gép előtt ül vagy akármi.
2016. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, mi a baj azzal, hogy táncol. Javul a mozgása és nem lesz kövér. Ráadásul azzal, hogy tiltjátok, csak olajat öntötök a tűzre.
2016. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
99%
Én sem értem mi baj van ezzel. Van egy ízlése, érdeklődése, attól, hogy nem osztjátok, még nem kellene elítélni.
2016. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
98%

Nem voltam hasonló helyzetben és tőlem is nagyon távol áll a hastánc, de engedném.

Ha egyszer ezt szeretné csinálni, hát csinálja.

Azt azért megnézném, hogy valóban komoly edzés legyen, ne csak valami kis senki oktassa őket.

2016. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem félnek hogy terrorista lesz belole 😂😂
2016. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
98%

Ha van rá keret,elengedném. Elég intenzív mozgásforma,és nagyon nőies,szép,művészi is.

Nem lesz tőle szabad préda,vagy erkölcstelen némber,nyugodjatok meg.

2016. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
55%
Jól jön az később, engedjétek.
2016. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem engeditek, hogy önmaga legyen, kiteljesedjen? Arab zene, hastánc.... csupa jó dolog. A személyisége is fejlődik, hasonlóan az önismeretéhez. És ne szeszélynek tituláljátok, mert ez neki FONTOS. És ki támogassa ebben, ha nem ti?!

A gyereknek legfontosabbak a gyökerei és a szárnyai. Most kezdi bontogatni, ti meg egyből levágnátok? Ejnye-bejnye!!!

2016. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
68%

Miért rossz ez?

Ha nem próbálunk ki semmit, akkor nem tudjuk meg, hogy mit szeretünk, és mibe vagyunk jók.

Gondolom ha magyar néptáncot akarna, akkor engednéd. De neked mi bajod az arab tánccal? A kérdésedből tisztán érződik, hogy kelettel van bajod.

Tudod, nem csak nyugat felé lehet közlekedni :)

Nincs sok ismerősöm, de van egy pár (köztük én is), akik inkább a visszamaradottság, a nyugalom és fejletlenség világába menne vissza.

Bár nekem is szimpatikus a hipp-hopp meg társai, de a szívem mégis a régebbi kultúrát tolerálja.


Amúgy fogd fel úgy, hogy most egy új lehetőség, egy új ajtó fog megnyílni a lányod előtt. És ha szeretni fogja, akkor még fel fogja használni az életbe! (még ha nem is munkakörbe)

2016. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
91%
Nem hozza akar menni egy szaudihoz 4. felesegnek, hanem tancolni akar. Ennyi erovel, akkor akik latin tancokat tancolnak, ok hazaarulok? :"D Ennyire idiota nagymagyarok ne legyunk mar, mert csak nevetsegesse teszitek magatokat ezzel a rohejes ervelessel.
2016. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!