Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre milyen, most divatos...

Esküvőre milyen, most divatos alkalmi ruhát vegyek fel? Linkeljetek légyszi

Figyelt kérdés

augusztusban lesz egy esküvő, amire meghívtak,de nem tudom még mit vegyek fel. Valami egybe ruhára gondoltam.. De azt sem tudom mi most az alkalmi rucik között a menő, mert nem gyakran hordok :P


Örülnék ha linkelnétek képeket :)


2010. júl. 7. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is augusztusban megyek esküvőre ugyanez a gondom. Ruha, smink, frizura...

[link]

[link]

Ezen az oldalon olyan jó ruhák és cuccok vannak:

[link]

2010. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) És te is koktélruhába gondolkozol?? Amúgy olyan rossz..mivan ha esni fog, akkor meg megfagyok:D



Szeirntetek a képen lévő első sor,balsól első ruha, az jol mutatna kismellűeken?Meg az nem ficánkolna? Gondolom nem szoktak hozzá melltartót venni?!

[link]

2010. júl. 7. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link] --valami szép ceruzaszoknyával --> pl. ilyennel:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

Nekem ezek is tetszenek, eltudnám képzelni,de amiket te, kérdező linkeltél azok is nagyon jók. :)

2010. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem nem érdemes drága szalonokból, meg ilyen helyekből koktélruhát venned/kölcsönöznöd.

Például a H&M-ben, vagy New Yorkerben és egyéb ilyen helyeken nagyon szép egyberuhákat lehet kapni, amik tökéletesen megfelelnek egy esküvőre is.:)

2010. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Második!


Nagyon szép ruhákat linkeltél:) Sokat segítettél :)


Harmadik!

Köszönöm, igen amúgy én sem szeretnáék ilyen drágát venni, főleg hogy kb egy alkalomra húznám fel, sőt szerintem varratni fogom:):)


Megy mindenkinek a kezecske

2010. júl. 7. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem ne vedd fel azt a ruhát, amit kitettél, mert rettentően közönséges! :( és olyan, mintha foltos lenne...meg ez az este a menyasszonyról szól, nem rólad, szóval ne vegyél fel egy ultrarövid, ultrakivágottés ultrafeltűnő darabot!
2010. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ultra köszi:)


De nem lenne ilyen foltos...és amúgy igazad van.

Köszi nektek :)

2010. júl. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!