Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem gyártanak kövér...

Miért nem gyártanak kövér alacsony férfiaknak nadrágot?

Figyelt kérdés
iszonyat idegesítő hogy bármilyen ruha boltba megyek 2 tipúsú nadrág van, derékban szűk hosszban jó, vagy derékban jó de akkor meg hosszú a szára.

2019. máj. 19. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Megveszed és felhajtod a szárát otthon tű, cérna meg egy vasaló segítségével, vagy beadod szabóhoz, aki megcsinálja neked.


Más hasonló értelmes kérdés? A farodat ne mi töröljük ki helyetted?

2019. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nehogy azt hidd hogy nem ezt csinálom. a kérdés se erre irányult hogy mit csináljak hanem hoyg alapból miért nincsenek ilyen méretek? értő olvasás...
2019. máj. 19. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg végeznek piackutatást, és úgy vélték nem éri meg kiszolgálni ezt az igényt. Sajnos ez így megy, akinek az átlagostól eltér a fizikuma annak szabóhoz kell fordulnia, vagy otthon megoldja magának. De nem is lehet elvárni, hogy egy üzlet mindenféle alkatra tartson ruhákat, mert ez képtelenség.
2019. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hasonlóképp vagyok cipővel. Hosszban nincsenek kifejezetten extrém szükségleteim, de szélességben már nagyon nehezen találok megfelelő cipőt. És azt még átszabatni sem lehet, mint egy túl hosszú nadrágot.
2019. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Alacsony férfiaknak gyártanak, az, hogy dagadt vagy, csak a te hibád.
2019. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, az utolsónak üzenem:


Nem akarom magam védeni mert egyértelműen én tehetek a súlyomról de gondolom hallottál olyanról is aki betegsége miatt nem tud lefogyni. nem kell seg*fejnek lenni rögtön, tarsd magadban a mondandód ilyenkor.

2019. máj. 19. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki hallott róluk, mert ha erre terelődik a téma, valaki mindig felhozza vagy megpróbál ezzel takarózni, de a rossz genetika mindig csak hajlamosít, nem pedig determinál, aki pedig ténylegesen betegség miatt nem tud lefogyni, az olyan kisebbség, hogy fölösleges emlegetni.
2019. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg nem bántásból, de ez valóban a legnagyobb butaság, hogy "betegség miatt nem tudok lefogyni". Nincs és nem is lehet ilyen betegség, az ember gyakorlatilag egy gép, ha működik akkor üzemanyagot használ, és ha több üzemanyagot használsz, mint amit magadba töltesz, akkor értelemszerűen fogyni fog a tömeged. Ez lenne a testmozgás lényege. A baj az, hogy ha valakiben nincsen meg ez a szemlélet, vagy túl későn eszmél rá, akkor amikor már elhízott természetesen nehezebb lesz átállni egy új rendszerre és leadni a felesleget. De legyen az a motivációd, hogy beleférj a bolti nadrágokba.
2019. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Ez kicsit feltűnőbb és valósabb probléma annál, hogy az extrém alkatú embereket izélgessünk fogyókúrával... Most már nem olyan rossz a helyzet, mióta ezeknek a "gumianyagú" farmeroknak rád tapad az alja, de bizony volt egy hosszú időszak 2000 körül, amikor kizárólag ezekre a kétméteres északnyugatiakra kitalált nadrágok voltak ide behordva gondolkodás nélkül. Még csak gondolat se volt rá, hogy talán itt nem ezt kéne teríteni...


Én 182 cm vagyok, teljesen átlagos, arányos alkattal. Azt talán már nem lehet letörpézni sem, és mégis hosszú éveken keresztül kétféle nadrág közül választhattam, az egyik, aminél 3 centit kellett visszahajtani, a másik, aminél 8-at. Ráadásul az ember lába csak a fele az egész magasságának, ezek szerint 6 / 16 centivel magasabb emberekre vagyis 188 és 198 magas ufókra való nadrágokkal volt telehordva Magyarország, és teljesen különböző boltok, márkák, fajták esetében szintúgy. Egyszerűen megalázó, nem tudom szebben kifejezni. Hadd égjen a sok törpe Kelet-Európai, érezze csak az übermensch mekkora hozzá képest. Nem volt itten semmi piackutatás, ló.aszt, csak az idiotizmus. Pedig sok milliárd emberről volt szó, akik kedvéért bizony megérte volna kicsit átszabni a gyártósorokat. Most azért már javulgat a helyzet, mert a mai fiataloknak már nem lehet mindenféle "jó lesz az rá" szart eladni.

2019. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!