Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete gatya ami nem fakul ki...

Fekete gatya ami nem fakul ki az első mosásnál?

Figyelt kérdés
Mindig is nagy rajongója voltam a Tally Weijl-nak,mert viszonylag széles választék van, főleg fekete gatyákból amiket előszeretettel hordok,főképp a magas derekúakat, azonban minőségre kritikán aluli, egy mosás után a színe kifakul és kinyúlik. Egy hónapja úgy döntöttem, hogy megpróbálok máshol gatyát venni hátha jobb lesz, így vettem is egyet a Pull&Bear-ben, kezdtem is elhinni, hogy fantasztikus lesz, mert az első mosás után is még egész szép volt, azonban a második alkalomnál a gatya szélei, vagyis a varrás mentén abszolút kifakultak. Tudnátok mondani valami boltot ahol vannak jó minőségű, fekete gatyák, ami nem 2 mosás után fakul ki? Vagy valami praktika erre?

2019. máj. 26. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fekete ruhára való mosószer késlelteti kicsit, meg ruhafestékes kezelés időnként.
2019. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én a stradissal egészen megvagyok elégedve de az sem az igazi

az a baj hogy akár 5 ezer a stradiban, akár 10 a mangoban mindegyik ilyen, levis stb nem tudom, de azokra meg nincs pénzem

2019. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!