Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed, fiúk hordjana...

Mi a véleményed, fiúk hordjanak ilyen rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 30. 09:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

19!


Tudod! Csak egyenlően osztom el a negatív kommentet!

Mert a “kislányok” is sértegetnek rendesen, olvasd csak:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2019. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem jön be a kép, de úgy szűrtem le a válaszokból, hogy valami feszülős skinny rövidgatyáról lehet szó. :) Ezek általában nagyon jól tudnak kinézni vékony alkatú srácoknak. De persze hogy rajtad hogy fog állni, azt nem tudom látatlanban. :)
2019. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki azt vesz fel, amit akar. Amúgyis, az emberek többsége élőben magasról lesz*rja, hogy kin mi van, csak itt gyakorin ekkora az unatkozó szája mindenkinek.
2019. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Oh sry, visszacsinálni már nem tudom, de azt hiszem ezt a képet tettem be:


[link]

2019. jún. 1. 22:30
 25/30 anonim ***** válasza:
39%

#22 vagyok:


Ezt már inkább skinny farmer minisortnak mondanám, kicsit szokatlan hogy ilyen rövid, de talán pont ettől tök vagány, nagyon jól néz ki! :) Az hogy feszülős fazon, az pont illik is hozzá, meg a te vékonyságodhoz is.

Amúgy hasonló alkat vagyok, és ezt a gatyát határozottan felvenném én is! :)


Bár ez a kép elég furán sikeredett, mert nagyon megnyúlt a lábad, és emiatt csalókák az arányok. Nincs véletlenül olyan képed, ahol normálisan állsz? Kíváncsi volnék oldalról és hátulról is, hogy mutat, mert lehet hogy én is keresnék valami hasonlót. Privátban is küldhetsz képet, ha ide nem akarod kitenni.

2019. jún. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

#25: lusta voltam magam kikockázni


[link]

2019. jún. 2. 00:44
 27/30 anonim ***** válasza:
na ezen a képen a zokni tetszik a legjobban :D amúgy teljesen jó outfit
2019. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
93%
Már írtam egyszer, hogy mindenki azt hord, amit akar, de most így látva a második képet, azt még hozzátenném, hogy az öltözéked alapján egy szórakoztató egyénnek tűnsz, olyan tipik jófej embernek, szóval szerintem senki nem fog rád rossz szemmel nézni, ha ettől félsz.
2019. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem nyitja meg
2019. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Na most már látom. Szerintem mindenki azt hord, amit akar. De konkrét véleményem szerint az ilyen rövidgatyák nőiesek. De ha neked tetszik, hordd.
2019. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!