Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek dress code van a...

Akinek dress code van a munkahelyén, az nem féltékeny arra akinek nincsen?

Figyelt kérdés
Pl nyári hőségben

2019. máj. 30. 14:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
3%

Annak van elvárás a munkaruha viselésére aki behodól az erőszaknak.

Én mindég abban mentem ami számomra és nem más elvárásának megfelelő és kényelmes.

2019. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%
Részemről nem igazán.
2019. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%

laminált padló, nomen est omen. Bár a padló is el tud érni 29%-ot.

Ha kötelezően előírják, mit viselhet a dolgozó, akkor két lehetősége van: tudomásul veszi és betartja. Másik az, hogy nem dolgozik ott.

2019. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
98%
Sose szerettem dresscode szerint öltözni, de amíg kellett, bevállaltam. Különösebben nem irigykedtem azokra, akiknek nem volt, egyszerűen csak törekedtem rá, hogy később olyan céghez menjek, ahol nem foglalkoznak ezzel. Így is lett.
2019. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
9%

radic!

Az a baj hogy az emberek többsége olyan kis nyuszi mint te!

Ha van összefogás az ilyen diktatórikus cégekkel szemben és nem futamodunk meg akkor kénytelenek lesznek engedni mert nem lesz ki dolgozzon náluk.

2019. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
98%
Te laminált padló... ekkora baromságot, amit írtál, a választások óta nem olvastam. Azért azt megnézném, mikor mész be pl. egy business casual dresszkódot előíró helyre a himbilimbire feszülős rövidnadrágoddal meg a harisnyáddal. :D A többi irományod is csak provokáció, talán fárasztó dolgokkal kéne magad lefoglalnod :( :( :(
2019. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
80%
Irigylem őket, igen. Többe kerül így az öltözködés, a kedvenc darabjaimat sokszor nem vehetem fel, a legpraktikusabb darabokat nem vehetem fel, kompromisszumos cipőt találni horror. Business casual, N
2019. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Mindenhol van dress code, legfeljebb nem mindenhol fektetik írásba. Aki igényes önmagával szemben, az pedig dress code nélkül is tisztességesen felöltözik.
2019. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
85%

de igen. amúgy főleg azt tartom gáznak, hogy férfiaknak hosszúnadrág, bőrcipő, hosszújjú ing, nőknek meg miniszoknya, kivágott blúz, szandál is elfogadott.

további gáz vele, hogy emiatt 20 fokra hűtik az irodát nyáron míg kint 40 fok van. tehát amíg beérsz megsülsz bent meg fagyoskodsz. a nők is megfáznak. ez az egész dolog, a dolog értelmetlensége jól jellemzi a corporate világot.

2019. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
64%
9: ez nem csak a corporate világot jellemzi, hanem az iskolai ünneplőt is :(
2019. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!