Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyivel kell hamarabb...

Mennyivel kell hamarabb kimenni egy yeezy dropra Bp-en hogy meg is tudjam venni?

Figyelt kérdés
Van ahol azt olvasom hogy 2-3nappal, de van ahol azt írják, hogy elég hajnalban kimenni.

2019. máj. 30. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az épp adott Yeezytől függ a Glow nyilván óriásit droppolt..Figyelni kell,hogy mennyire pörögnek rá az emberek,és az alapján eltudod dönteni.
2019. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Én konkrétan a jövőheti Yeezy 350 V2 Blackre gondolok.
2019. máj. 30. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már előtte nap délután érdemes, de ha biztosra akarsz menni, akkor csütörtök reggel. Szerintem most nagy lesz az érdeklődés, mert gyakorlatilag 2 éve csak világos árnyalatú 350 jelent meg, most lesz végre full fekete. Mennék én is, mert nagyon bejön, de most sajnos nincs rá pénzem. Static-ot sikerült megszerezni, akkor hajnalban mentünk ilyen 6 körül, elég szerencsétlen volt a sorban állás, mindenki összevissza állt, nem érkezés szerint, meg sokan csak nyitás előtt 5 perccel jöttek vissza, aztán mondták, hogy már itt voltak 6-kor, csak kajáltak meg ilyenek. 3/4 9-kor kerültem sorra, addigra asszem 4 méret maradt. Szóval télen mínusz fokokban ráér az ember, de most akár napokig is táborozhatnak a jó időben. Remélem sikerül azért;)
2019. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!