Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan márka amit 30 év...

Van olyan márka amit 30 év felett már ciki hordani?

Figyelt kérdés

Tudom, marha nehéz kérdés, sok minden függvénye, de magamból kiindulva még amennyire emlékszem a 18-20 éves énemre tudtam, hogy 1-2 idősebb fazon mennyire gáz, hogy XY márkákat hord.

Tudom, hogy alapvetően az a fontos, hogy az összkép rendben legyen, meg önazonos legyen az amit hordasz és amúgy is: ki a fenét érdekel ki mit gondol? De azért érdekelne, hogy pl. egy Vans cipő - hangsúlyozom, megfelelő összhatás mellett - mennyire kelti azt az érzést, hogy "huh, ez a pali biztos kapuzárásis"?

Konkrétan erről van szó:

[link]


Egyszerűen nem találtam olyan sneakert a nyárra ami tetszene (nem csicsás, letisztult, és nem vászon), aztán megláttam ezt és beleszerettem.



2019. máj. 31. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobb képet választottad XD Nem sok minden látszik a cipőből. De ennyi alapján egy standard csuka, semmi extra, teljesen vállalható hétköznapra.
2019. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a marka korfuggo, hanem inkabb 1-1 termeke. Ezt a cipot egy 30as pasin siman el tudom kepzelni. 50esen mar nem.
2019. máj. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

„de magamból kiindulva még amennyire emlékszem a 18-20 éves énemre tudtam, hogy 1-2 idősebb fazon mennyire gáz, hogy XY márkákat hord.”


Gratulálok, sikerült ugyanolyan idiótának maradni, mint 18 évesen:D

2019. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Vállalom az idiotizmusom, szerintem kevésbé problémás, mint anonim beszólogatni úgy, hogy a hozzászólásod morzsája sem tartalmaz a kérdésre releváns infót. :) Jár a keksz.


Oldalról egyébként így néz ki, semmi extra, max a sarkán a Vans logó ami feltűnő és ami miatt gondolkodóba estem, hogy vajon ciki-e?

[link]

2019. jún. 1. 00:01
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem leírtad a választ. Kit érdekel, hogy ki mit gondol? Szerintem az a lényeg, hogy Te hogy érzed magad benne. Én a harmincas éveim derekán járok, és mindíg hasonló cipőim voltak. És ez annyira nem fog változni, hogy ugyan abba már nem lesz beleszólásom, de ha tehetném, valami hasonló cipőbe toljanak be a sütőbe. Legyen az holnap vagy 30 év múlva.
2019. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem márka, hanem stílusfüggő a dolog. Ha amiatt aggódsz, hogy tornacipőt veszel fel és emiatt kinéznek, alapvetően fölösleges. 5-től 75 éves korig szinte mindenki azt hord, és még nem is feltétlen a visszafogott darabokat, szóval ezzel nem fogsz semmilyen irányban kitűnni.


De hogy ajánlanám-e, hogy erre alapozd a mindennapi viseleted, az már más kérdés.

2019. jún. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

„És ez annyira nem fog változni, hogy ugyan abba már nem lesz beleszólásom, de ha tehetném, valami hasonló cipőbe toljanak be a sütőbe. Legyen az holnap vagy 30 év múlva.”


Én végrendelkezem arról, hogy mi legyen a testemen mikor otthagyja ezt a síkot.

2019. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Gáznak tartani valakit azért, mert XY márka terméket viseli igazán érett gondolkodásra utal. És mivel feltetted ezt a kérdést, nyilván nem változtál ilyen téren. Nevetséges, hogy egy harmincas, negyvenes férfi ilyen kényszeresen függ a környezetétől és ilyen piti dolgok alapján ítélkezik.

Mindenki azt visel amiben komfortosan érzi magát, legyen önazonos. Ennyi. Leírtad választ. Nem tudom mit vársz.

2019. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tisztelt 7. válaszoló. Mivel nekem akkor már mindegy, ezért mindegy, hogy mi lesz rajtam, vagy hogy lesz e egyáltalán valami. Hitem sohasem volt, ezért úgy vagyok vele, hogy a testem a tudtommal együtt semmivé válik. A lehető legkevesebb problémát okozzam azoknak, akik maradnak. De eltértem a lényegtől. Az én életstílusomba mindíg helye lesz a laza, kényelmes surciknak. Ha valaki emiatt furán nézne a korom miatt, akkor mosolygok egyet, mert az idő mindenkinek egyformán pereg. Majd rájön ahogy öregszik.
2019. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Puszta kíváncsiságból feltettem egy kérdést, hogy kvázi tét nélkül, anonim mit gondolnak az emberek erről. Ahogy előttem többen is megfejtették - hála a szövegértési képességeiknek -, alapvetően leszarom ki mit gondol. Csak kíváncsi voltam. Vannak márkák amikhez társulnak bizonyos dolgok. Pl. Dsquared cuccokat igénytelen, de pénzes emberek hordanak, Gucci, stb. cuccokat - mivel 99%, hogy nem eredeti - cigók, stb. stb. Vannak semleges, kortalan márkák, nekem a Vans viszont tipikusan tini márka, mert rengeteg modelljük olyan amit épeszű felnőtt ember fel nem vesz (pl. a kockás sneakerek). Ez az alapja annak, hogy kétségeim vannak amire gondoltam nem reprezentatív jelleggel, de csinálok egy felmérést. Kell még magyarázkodnom?
2019. jún. 1. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!