Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hamisítvány óra tényleg...

Egy hamisítvány óra tényleg ciki egy ember kezén?

Figyelt kérdés

Valóban mindenki azt firtatja meg figyeli, hogy kinek milyen óra van a kezén vagy csak azok mondják ezt, akik valóban értenek az órákhoz. Ők lássuk be nagyon kevesen vannak.

Kaptam egy Breitling hamisítványt, ami egy jobb minőségű darab (mind a három segédszámlap működik) és nem tudom, hogy merjem-e viselni a fővárosban. Szoktam elegáns ruhákba is járni, külsőre nem mondanák meg, hogy gazdag vagyok vagy szegény. Viszont egy ilyen órának mégiscsak "súlya" van.

Viselhetem nyugodtan, és csak én fújom fel ezt ennyire vagy inkább hanyagoljam?



2018. okt. 16. 16:51
 1/7 anonim válasza:

Szerintem nem olyan vészes dolog ez, viseld nyugodtan.

Nyilván, egy nagyon könnyen kiszúrható hamisítvány elég gagyi.

Az emberek többsége hamisítványokat visel.

2018. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat dolláros Aliexpresses órám van. Tökéletesen mutatja az időt, nem néz ki rosszul. Szerintem csak te fújod fel.
2018. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Full eredeti drágát sem hordanék feltűnően gyalogosan . Elterjed a híre és leégetnek vagy elakarják venni , inkább nézegesd vagy add el cseréld el másra úgyhogy tudják hogy bóvli .
2018. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mikor lesüt az emberről hogy az életben nem lenne rá pénze akkor kegyetlen gáz, de ha szépen felöltözöl egy szép ing egy elegáns nadrág akkor úgy azért hordható, így már max az szúrja ki aki ért is hozzá. Amúgy alap hangon "gáz" hamisat hordani, mert az ember többnek akarja láttatni magát mint ami.
2018. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel cikinek érzed, sosem fogod természetesen viselni, így semmi értelme felvenned. A legtöbben amúgy hamisítványokat hordanak, csak a külsőség a lényeg. Én pl. viszont olyan márkát szeretek csak képviselni, amibe tényleg szívesen fektetem a pénzem, valahogy másképp gondolkozom, de nem ítélem el azokat, akik nem.
2018. okt. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább hanyagold.


Vagy jó minőségű noname óra, vagy erdeti, de a hamisítvány ebben a témában nagyon gáz.

2018. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakin látszik hogy egy éves fizetésből sem telne neki bármilyen drága/márkás holmira, akkor még a h...e is tudni fogja hogy hamisítvány (lásd a sok iskolás tinilányt a gucci meg Louis Vuitton táskáikkal, merthát biztos minden szülőnek erre telik)

Na de ha eleve olyan a megjelenésed amihez passzolna, akkor egy vadidegen pont nem az órádat fogja nézni, és azért az emberek többsége igencsak laikus az órák márkája terén.

Viszont ha valaki mondhatni tehetősebb körökben mozog, ott kifogják szúrni ha hamis cuccot hord (bár az ilyen valószínűleg az eredetit megfogja venni)

2018. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!