Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság egy férfinek ez...

Manapság egy férfinek ez vállalható óra?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:


SEIKO SUMO


[link]


Köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 1. 10:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

# 6


Jesszus, 200 ezerért veszel órát - azaz van rá keret. És azon izgulsz kiröhögnek e?


Szerintem inkább ez a gáz.


Rolex márkát ismerik az emberek, a Submarine meg mitudomén milyen óráját meg nem. Attól, hogy Rolex vagy Seiko még leht csúnya.


Ez a Sumo meg lehet ikonikus, de akkor se egy elegáns óra, hanem kifejezetten csúnya szerintem.


Ha valami miatt kiröhögnének, akkor ez a hozzáálás az.

Az órát egyébként is magad miatt veszed.

Villogni nem fogsz egy Seiko búvár órával az 7 szentség, mert nem 2 milliós Rolex.


Az meg hogy sörétben világít nem sokat jelent.


Nekem is van 30 ezres Casiom ami ugyanilyen szépen világít :)

2019. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak a kinevetés mellőzése a cél, akkor egy 1200 Ft-os fekete kínai óra is bőven megteszi, elhiheted.
2019. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egy Sumo sosem lesz vállalhatatlan. Ikonikus darab, a 6R szerkezet pedig már felsőbb kategóriát jelent a 7S-4R pároshoz képest. Nem minden seiko lesz értékes 20 év múlva, de ez az óra megkímélten gyűjtői darab lesz.
2019. jún. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ez az óra. Amikor kinyitottam, mellette ott volt még három óra, mindegyik jobban tetszik, mint ez a nagy pöttyös. Nekem legalábbis fura.
2019. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Azzal hogy a Rolexre hajaz, egyáltalán nem értek egyet. Mitől lenne Rolex koppintás? Ez a klasszik búváróra design ahogy te is írtad. Szinte minden óragyártónak van ilyen, vagy nagyon hasonló stílusú órája. Még a nagy svájci neveknek is. Omega, Tag Heuer, Doxa, Certina... Azok is szar Rolex kopik akkor? Pedig több százezres / milliós darabok. Nem hinném hogy rolex kopi lenne :) Egész egyszerűen búváróra design.


Mintha a Lamborghinire azt mondanánk hogy szar Ferrari másolat, mert lapos sportautót gyárt mind a kettő. Remélem értitek a párhuzamot :D


Ez egy szép óra. Vedd meg. Aki szerint meg ormótlan, az valószínűleg nem nagyon ért az órákhoz... Valóban nem áll mindenkinek jól, de egyáltalán nem ronda. Egy kicsit sportosabb darab. James Bond szmoking mellé is búvárórát viselt, és milyen jól állt mellé :)

2019. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem igazán.


Ez egy japán Rolex másolat. Sokkal inkább egy Casio G-Shock, mint ez, amiben semmi eredetiség és egyediség nincs.

2019. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

Ja ha szerinted a Casio G Schock a szép óra, akkor nem értem mit keresel ezen kérdés alatt egyáltalán... :D Az az óra építkezésre való, meg vadászni. Na az az ormótlan...

Olvasd el az előző válaszom ahol kifejtem mi is az a búváróra design... Ez nem Rolex kopi. EZ BÚVÁRÓRA B**DMEG. Mit nem lehet ebbe megérteni? Akkor a másfél-2 milliós Omega Seamaster is gagyi svájci Rolex kopi nem?

2019. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16-os,de nagyon nem értesz hozzá. Ez az óra kategóriákkal jobb mint egy GShock. Azaz óra max barlangászásra, kőművesen, sziklamászáshoz jó. Még egy sima casual utcai öltözethez felvenni is gáz. Meg úgy Casio márka is egy eléggé alsó kategória,ezek között GShick pedig kategória legalja.


Ez az óra egy nagyon jó Diver. Megy legtöbb vislelethez, kivéve öltönyhöz.

Ne zavarjon, hogy hasonlít a Rolex-re, minden Diver óra hasonlít hozzá, de csak annyira mint minden sportkocsi a másikhoz, ettől még nem copy.


Jó óra, de szerintem nem "szép", én szép órának egy dress watch-t neveznék, mondjuk a kék Grand Seiko - t vagy Seiko SARX sorozatát vagy Prestage órákat. Ezek már mennek öltönyhöz is. Hátránya, hogy dress watch sportszereléshez mutat furcsán.

2019. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%

A Seiko, sokak szerint a "Szegény ember Rolexe."

Ez a gyakorlatban: Minőségi termék, de semmi presztízs.

Azaz vállalható, egy bizonyos szintig. És műszaki szempontból megéri. De mint férfi "ékszer", pláne "villantós" óraként egy nagy nulla!

2019. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ezt a mondást soha nem hallottam még.


Két teljesen más kategóriájú termékről beszélünk.

Az egyik diver 100 ezer, a másik 3,5 millió. Hidd el, elég sokan még a 100-ezres órát sem engedheti meg mgának. Akinek van otthon egy 100 ezres óra, annak van otthon több is. Szegénynek nem mondanám aki 100 ezres órákat hord.


De akkor ezen logika szerint a Rolex meg azoknak a felvágósoknak órája, akiknek nincs pénzük 40 milliós Patek Philipre.


Lehet ezt fokozni a végtelenségig...De akkor meg a Ford Mustang a szegény ember sportautója? Mert csak 16 millió. De nem nevezném szegénynek aki új Msutangban virít.


Hülyeség az egész :D

2019. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!