Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol lehet venni a...

Budapesten hol lehet venni a legszűkebb feszülős super-skinny farmerokat fiúknak?

Figyelt kérdés
Melyik boltokban van a legnagyobb választék?

2019. jún. 1. 19:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Lol, nem szorítja a golyóidat? Amúgy a ezek tuti női gatyák. Ilyet férfiaknak nem igen csinálnak.
2019. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszi!


Próbáltam már, és van is lány farmerom, nagyon jól is áll, de legtöbbször rövidek sajnos. :) Ritkán találok olyat, ami elég hosszú rám, pedig nem is vagyok olyan nagyon magas. Ezért gondoltam, hogy fiúban hamarabb találok jó méretet. :)


A Bershka ötletet is köszi, ott is meg fogom nézni!

Hol van a legnagyobb választékú Bershka bolt?

2019. jún. 2. 18:11
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem szorítja, mert sztreccses anyagúakat hordok. Nyúlik annyit az anyag, hogy kényelmes benne lenni akkor is ha ráfeszül. :) Még leülni is jó benne, akkor sem szorít. :)
2019. jún. 2. 18:14
 14/23 anonim ***** válasza:
38%
És a leggingseid milyenek? Nem cikinek miatta?
2019. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%
Asoson van visszaküldés indok nelkül, pénzvisszafizetéssel, 30 napon belül. Úgy tudom a postástul mindenestül ingyenes. De a weboldalon fent van a leírás.
2019. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%

14!

Gondolom húsz körül lehetsz, mert ez az a korosztály aki még azon izgul, hogy az idegenek mit szólnak.

2019. jún. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

11.

Kissé visszamaradott vagy.

Van férfi super skinny farmer is és ezeket ugyan úgy csinálják mint a szűkszáru boxereket.

Vagy annál is izgulsz a golyókért..?

2019. jún. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nektek nem tágulnak ki pár hónap után? Fel éve vettem egyet 9 ezerért de már lóg a combomon hiába mosomm.. Az összes ilyen fos?
2019. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nekem elég jól bírják amik vannak. Egy picit persze tágul idővel, de annyit nem, hogy kívülről észrevehető legyen.


Meg eleve méretben olyan szűket szoktam venni, ami a boltban épphogy csak rám jön, szóval jó szorosat, inkább egyel kisebb legyen. Így ezek amikor tágulnak picit hordás közben, még mindig közepesen szoros marad, így egy év múlva is fullosan feszül rajtam mindenhol. :)

2019. aug. 1. 00:29
 20/23 anonim válasza:

Szia!

Én is imádom ezeket a nagyon szűk farmerokat, szóval ha él még a kérdésed, a Nimes oldalát nézd meg, én felpróbálás nélkül rendeltem és tökéletesen feszül, jó méretileg.

2020. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!