Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hülyeség több, egyforma cipőt...

Hülyeség több, egyforma cipőt venni?

Figyelt kérdés
Pl kedvenc sportcipőd, amit naponta hordasz akciós, és inkább abból veszel kettő három párat mert már bevált?

2019. jún. 4. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak olyat szoktam, hogy ha tetszik egy fazon, akkor abból veszek több színt is.
2019. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Max, ha tönkrement, és még mindig akarnám hordani. Amúgy nem, nem hülyeség, nem minden cipő adidas stan smith, vagy akámilyen más 100 éve letező darab. Ha tetszik, és tudod, higy később már nem lesz, miért ne vehetnél többet?
2019. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem hülyeség.. ha tönkrement majd veszel.
2019. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hehe én vettem már így cipőt.
2019. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

„Szerintem hülyeség.. ha tönkrement majd veszel.”


És hol? A kedvencem típusom már évek óta kifutott. Sehol nem kapni a méretemben. Más méretben is csak elvétve eBay, Goat stb oldalakon.

Szerencsére gondoltam erre és van egy pluszban, dobozban tartva, 0 kilométerrel:D

2019. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sportcipőnél elég határeset. Az divatcikk és fogyóeszköz. Arra van tervezve, hogy gyorsan tönkremenjen, vagyis ha tetszik a dizájn, akkor muszáj vagy többet venni. Viszont olyasmiből betárazni, amit eldobhatóra terveztek, nem hiszem, hogy sokat nyersz vele. Többet költesz rá, mint amennyit ér csak azért, hogy 1-2 év helyett 3-4 évig hordd.
2019. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Többet költesz rá, mint amennyit ér?


Az, hogy mi mennyit ér relatív. Nem valami hétköznapi az ízlésem, így nekem meglehetősen sokat ér ha 2 évvel tovább tudom magam jólérezni egy cipőben.

2019. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nindzsaaa válasza:
Szerintem nem hülyeség hanem a biztosra mész és olyan cipőt veszel amit tudod hogy jó én megvenném ;)
2019. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!