Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem vagyok olyan szép...

Miért nem vagyok olyan szép mint a többi lány? Ez elsőre hülyeség, de lent kifejtem:

Figyelt kérdés
nézem az összes lányt a környezetemben, és mindig csak azt látom, hogy x.y. -nak milyen szép vékonyok a lábai, milyen szép a haja... nekem nagyon dús sötétbarna hajam van ami kb. a hátam közepéig ér, mégis a szőkített, vasalt haj és minden más ami mű sokkal szebb. mikor belenézek a tükörbe többnyire szépnek tartom magam de ha megnézek más lányt akkor rájövök, hogy nem

2018. júl. 29. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, hogy te természetesen is szép tudsz lenni.
2018. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Talan csak lealacsonyitod magadat a tobbi lanyhoz kepest. Ne csinald ezt mond magadnak, hogy szep vagy. Ne mashoz hasonlisd magadat, mert az csak rossz, negativ hatast valt ki beloled. Minden no a maga modjan szep, vonzo! ;)
2018. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak. Ehhez én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy ha esetleg egy képet kiraknál vagy küldenél privátban képet magadról, akkor véleményt is tudunk mondani. Az hogy kinek mi tetszik az ugye egyénfüggő, de minél több véleményt kapnál annál jobban tudnád magad elhelyezni a csúnya és a szép között. :) Én szívesen fogadnám a képet.
2018. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat <3, viszont a kép küldéséről asszem lemondok.
2018. júl. 29. 17:02
 5/5 anonim válasza:

Hosszú derékig erő barna hullámos hajam volt

Nem éreztem szépnek magam

Egyenes platina szőke lettem

Sokat segített a közérzete én rengeteg pozitív visszajelzést is kaptam

VISZONT

eltelt egy év és úgy érzem életem egyik legnagyobb hibája volt életem végéig tonkretettem a hajam hiába lett levágta

2018. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!