Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hülyeség lehet férfiként...

Hülyeség lehet férfiként gyerekruhákat vásárolni? (25f)

Figyelt kérdés

Tescoban vettem ilyen klassz ananászos mintás pólót kb 1500 ft volt.

[link]

Ezen az apró képen nem látszik de nagyon minőségi a nyomása és a póló anyaga is. Meggyőződésem, hogy a gyerekruhák jobb minőségűek, kifinomultabb desingnúak és olcsóbbak, csupán azért, hogy hozzászoktassák a gyerkőcöt az adott márkához.


Viszont a gyerek XXL méret egy 180 centis vékonyabb felnőttre is teljesen tökéletes. Én egyébként is szűk pólókat hordok. Megnéztem a többi ruhaáruház gyerek kínálatát is és sokkal menőbbek és olcsóbbak mint a hagyományos felnőtt cuccok.


Pl itt van ez a póló csupán 1500 ftért, és ne tévesszen meg a kép, a legnagyobb méret egy vékonyabb fiatal felnőttre is jó lehet.

[link]

Vagy itt van 1500-ért abercrombie utánzat:

[link]

Vagy akár ez:

[link]


Jó, nem biztos, hogy ez életem legjobb ötlete, de azért megérhet egy próbát, mondom az ananászos amit a tescoban vettem teljesen jó rám és jól is mutat.


2019. márc. 19. 04:16
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez is elég jó kis kocka póló ennyiért


[link]


Bár ez egy kicsit drágább, de pörgősebb design mint a felnőtt verziók


[link]


Ez is elég menő

2019. márc. 19. 04:41
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
A kutya nem fogja megkérdezni, hogy melyik osztályról van. Max a boltot
2019. márc. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

legtöbb helyen azért nincs akkora méret ami felnőtt emberre jó, ezek is max 170cm magasságig jók.

cipőkbe is a gyerek méret 40-ig van, ott nők találhatnak esetleg maguknak.

2019. márc. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen normális pólók, szerintem nyugodtan hordj ilyet, ha jól áll. Én nőként egyszer a kisfiú osztályon találtam magamnak bakancsot, nincs ebben semmi.
2019. márc. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Miért ne?


Ha neked tetszik valamelyik, de nem gyártják felnőtt osztályon akkor muszáj máshonnan beszerezni.


F/42

2019. márc. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát nemtudom szerimtem egyedül a sima fehér galléros vállalható egy 25 évesnek a linkeltek közül. Mondjuk ha alapból ilyen stílusú ruhakat hordsz akkor tökmindegy, hogy melyik osztályon veszed meg.
2019. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Végig néztem őket. Az awesome póló kerülendő, a winner city is :DDD a Bite me is. A többi nekem tetszik, de ezek a feliratosak... el se tudom képzelni :D egy 25 éves férfivel beszélgetnék és ott lenne rajta hogy Bite me.

De am vicces, ha neked tetszik sz@rd le mit mondok. De annyi, hogy a női gyerekcuccok a tescoban elég nagyok, de nézegettem pl h&m-et és társait és idiótán néztem ki bennük.

22L

2019. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy ez a bite me pl annyira abszurd, hogy az már jó.

Van egy jack and jones-os (dánia) pólóm amin meztelen női seggek vannak. Az se semmi, néha nem merem felvenni.

2019. márc. 19. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Vásárolj ott nyugodtan, ha valami, hát ez tényleg nem számít
2019. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!