Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz fürdőnadrágban mászkálni...

Gáz fürdőnadrágban mászkálni az utcán? Szóval nem strandra hanem átlag utcai viseletként nyárra

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Eléggé proli szokás.
2019. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Egyberészesbe még aránylag nem kirívó, de 2-3 részesek csak és kizárólag a vízpartra valók, nem utcára. Szal sztem egyrészesbe lehet, de ha akarsz, vehetsz rá nacit/szoknyát
2019. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
ja, fürdőgatyát mondtál, bocsi, félreolvastam. Am sztem eléggé kirívó, ink vedd fel vízpartra, v ha mégis utcára akarod, 1 szétgombolt inget vegyél fölé... Úgy sokkal szolidabb.
2019. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen? Mert manapság sok olyan van, ami inkább rövidnadrág, térdnadrág, és én fürdéshez tartom gáznak. De nyilván fecskében, feszes boxer formájúban nem kéne utcán mászkálni :D
2019. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Paraszt dolog. Illetlen, ráadásul simán fel is jelenthetnek közszemérem sértés miatt.

Én speciel azt is utálom mikor a strandon a kajáldákhoz fürdőruhában ülnek le az emberek. Nem sokból tart egy pólót vagy egy strandruhát, vagy legalább egy törölközőt maga köré csavarnia az embernek, hogy a másiknak ne menjen el az étvágya. Na meg mikor a boltba beklattyognak egy szál semmiben...

2019. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

40 °C alatt igen. Kánikulában elnézhető, de igazából akkor is többet árt, mint használ, ha nem kensz a bőrre naptejet, plusz csorogni fog a testedről az izzadság - a ruha legalább felszívja a nedvességet. A legideálisabb a tág lenvászon nyári ruha, ami alá be tud fújni a szellő - a sivatagi népek sem véletlenül vesznek magukra akkora, egész testet takaró hacukákat.

Vagy elég csak régi aratási képeken megnézni mit hordtak az emberek: buggyos gatya, vászon ing, kalap a nap ellen. Ebben nem fogsz megsülni.

2019. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Én úgy mászkáltam ma, mert szrok magasról az utca népére, hogy mit gondolnak. Hiszen aki értelmes az nem háborog azon hogy kin milyen gönc van, aki meg nem értelmes, az meg majd csak feldolgozza valahogy...
2019. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Hmm

Inkább szeretik az emberek ha bikinibe vagyok + szoknya, nyári muszlin kendő.


De volt hogy utazáskor is simán elvoltam benne.


Tény: Nem igénytelen testtel.

Engem nem zavar, ha más is fürdőruha darabot hord, amíg azt karbantartott testtel teszi és nem kell hányózacsi.


Kifejezetten nem bírom a meleget fiatal szervezettel se. Már most rosszúl vagyok.

Pedig egészségesen táplálkozom, megvan a folyadékbevitelem, edzek.

Se kávé, se cigi, se alkohol.


De van egy vicces bácsi, nagy ősz szakállal. Mindig lazán öltözik és a kis hangszóróján hallgatja a kedvenceit biciklizés közbe. 😃

2019. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Bikinit ciki lenne.



Egyberészes fürdőruha plusz rövidnadrág kombinációt már láttam, de szintén csak strand környékén.

Végülis olyan, mint egy body.


Akkor már inkább egy crop top és rövidnadrág.

2019. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!