Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy (átlag) H&M ruha kb hány...

Egy (átlag) H&M ruha kb hány mosást bír? 40?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos mosógéptől, mosószertől is függ... De nekem inkább az a tapasztalatom, hogy 10-12 mosás után már nagyon gázak, mondhatni hordhatatlanok.

Persze ez is szubjektív.

2019. jan. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyébként azért is tettem fel a kérdést, mert eddig nem figyeltem meg, de a 10-12 nagyon szomorúnak hangzik.


Egyébként nem régen vettem a reservedben egy felsőt, és 1 mosás után már mintha tágult is volna :( pedig 40 fokon mostam ahogy a többi ruhát is amit betettem mellé (azoknak nem lett baja)

2019. jan. 25. 00:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma pedig a h&m-ben vettem egy felsőt, ami első hordáskor tökéletesen ,,szolgált'' és csak kíváncsi voltam, hányszor vehetem még fel.. :( de ezek szerint nem sokáig
2019. jan. 25. 00:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nyúkltak ki ilyen rövid idő alatt a ruháim. Jó a gatyák 1-2 évet bírnak max színvesztés nélkül, de van 5 éves H&M pólóm is(igaz ki van már nyúlva), de ennyi idő után csak belefér, nem?
2019. jan. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A nadrágom sajnos két mosás után hordhatatlanul összement, üpedig 40 fokon mostam. Én se értem.

A felsőket, pulóvereket kézzel mosom, azok közt van, aminek már 3 éve semmi baja, pedig sokat mostam.

A szoknyám 4 éves, de olyan, mintha új lenne.

2019. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Nekem van pár egyberuhám és nadrágom onnan, meg turiból is szedtem össze H&M ruhákat. Évek óta megvannak, de semmi bajuk. 40 fokon kímélőn mosom őket, nagy részük kb. hetente, 2 hetente mosásba kerül, szóval a 40 mosáson rég túl vannak.
2019. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha 40-en fokon mostok, mennyi ideig hagyjátok, hogy pörögjön a gép? (Nekem kb 1,5 óráig megy a mosógép, lehet ez a baj?)
2019. jan. 25. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokaig birjak, de inkabb a basic darabokra megyek naluk.

En a legtobb cuccomat egyebkent 30 fokos rovid programon (30-40 perc) mosom, mert maximum enyhen izzadok belejuk, nem kell nekik tobb, hogy tisztak legyenek.

2019. jan. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!