Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használt férfi farmernadrágok...

Használt férfi farmernadrágok milyen -tól-ig árban adhatók el?

Figyelt kérdés

Olyanoktól várnám a választ, akik adtak már el használt ruhát a neten (Facebook Marketplace, Gardrobcsere, Jófogás, Vatera stb stb stb), hogy mi az az összeg, amirt elviszik?

Egy ruhapack került hozzám, én azzal a céllal vettem, hogy jó lesz, de a benne lévő mintegy 15 nadrág mindegyike kicsi. Szívesen eladnám, nem is nyerészkedni akarok, csak úgy kidobni nem akarom, illetve ruhagyűjtő konténerbe nem szívesen tenném.


Sajnos a gardrobcserén hiába látok 2500-3000Ft-os árakat, 2000-ért darabonént, külön-külön nem jött érdeklődés, egyedül egy fika, hogy a turiban 500 az, amit én 2000ért hirdetek. Nem értek hozzá, nincs rutinom, ezért kérdezem.



2019. jún. 5. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha látszik rajta, hogy nagyon használt, akkor 1000 alatt fog elkelni. Ha viszont jobb állapotban van (akár újszerű), de noname, 1000-2000 ft-ot ér. Ha viszont márkás , akkor mindjuk 2-3ezerért csak ellehet adni.

Vagy add úgy, hogy: ha 3-at viszel, akkor pl elengedek 500 ft-ot, vagy adok ajándékba valamit.

Sok sikert!

2019. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nem is rossz így.
2019. jún. 5. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen méret? Márka? Fazon?


Az a baj, hogy manapság már boltokban is leárazás, szezon végi kiárusítás címén vadiúj minőségi ruháktól is 1-2 ezerért szabadulnak, csak ki kell várni... Akkor meg senki nem fog apróhirdetésekkel zsákbamacskázni.

2019. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gardróbcserén főként nők hirdetnek, inkább marketplacen rakd fel, egy hirdetésbe.

Gondolom márka nélküliek, akkor rakd fel olcsóbban 1500/db

2019. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!