Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködési tanácsokat adnátok?

Öltözködési tanácsokat adnátok?

Figyelt kérdés

Ti mit szoktatok hordani es hogy? Alacsony vagyok, 155cm. Meg dagi kicsit, de mar fogyozom.

Miket nem dzabad egy alacsony lanynak felvenni? Es miket kell?

Mik az alap szabalyok az oltozkodesben?

Koszi a valaszokat!


2019. jún. 7. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami szerintem fontos kerüld a bő hosszú zsák típusú ruhákat,azok még jobban össze nyomnak és az alkatod sem fog kisebbnek hatni benne.Ettől függetlenül kb mindent hordhatsz ami ízléses a testednek megfelelően,nyilván nem tudjuk,hogy hogyan oszlik el rajtad a súly,így ezt neked kell látnod.🙂
2019. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Részletesebben kellene ismerni az alakodat. Van, aki ilyen magassàggal is hosszú lábakkal rendelkezik, neki csak a megfelelő méretekre kell odafigyelnie.

Szerintem a látatlanban kapott tanácsok helyett instán keress hasonló alakú lànyokat, próbálkozz hasonló szettekkel és vonatkoztass el a magasságodtól.

2019. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!