Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, hogyha a spagett...

Mennyire gáz, hogyha a spagetti pántos felső alatt kilátszódik a melltartó pánt?

Figyelt kérdés

#ruha #melltartó #spagetti pánt
2019. jún. 7. 22:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar,de én nem is hordok melltartót.Viszont a szilikon pánt tényleg csúnya.
2019. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem gáz. A lényeg, hogy a felső és a melltartó színe viszonylag hasonlítson.

De vehetsz testszínű melltartót is, vagy csak simán a pántot. Az átlátszót inkább hanyagold, olyan szépen betud sárgulni az izzadtságtól, öröm nézni...

2019. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
45%

De most ti komolyan vesztek minden felsőhöz koordináló színű melltartót, hogy Erzsike a 4-6-oson ne súgjon össze a hátatok mögött?


Szerintem pl. a fehér trikó fekete melltartó páros nagyon szexi. Miért baj ez? Én mondjuk soha nem vennék fehér vagy testszínű fehérneműt. Rajtam nem tetszik, máson meg nem kell, hogy tetsszen, nem nekem öltözködik senki.


Anyukám halála után jöttem rá, hogy rengeteg triviális phaszságon fennakadunk és bántjuk egymást, közben meg nem élvezzük az életet. Vagy azt figyeljük, hogy kit lehet kiröhögni, vagy azt, hogy minket ne röhögjenek ki.

2019. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ma pont ezen gondolkoztam, voltam a h&m-be és a newyorkerbe, sok felső tetszett, de mind spagettipántos volt. Én 85/b kosaras melltartót hordok, így a pánt nélküli verzió szóba sem jöhet. Így inkább vettem olyan felsőt, aminek trikós a pántja.

A kérdésed alatt nem igazán találtam jó ötletet, te végülis hogyan döntöttél?

2019. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

engem is érdekel

fehér tophoz pánt nélkülit hordok, mert ha a fehér minimálisan is más színű, vagy ekrü a melltartó, akkor gusztustalan, mintha meg lenne sárgulva

de van ilyen fekete meg kék topom, azokhoz felveszem a fekete melltartót mert kényelmesebb. Múltkor megkérdeztem a barátomat meg az egyik barátnőmet, azt mondták hogy nem gáz, de szerintem szebb, mikor nincs ki.

2019. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Magamon zavarna, masokon nem. Nem erdekel.
2019. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
39%
19es nyugodj már le, akkor hordj szilikonpántosat de nem fog beleolvadni a bőröd színébe MERT SZILIKON. Es ha nyakbaakasztós a pólóm akkor pant nélküli illetve öntapadós melltartót hordok, ha nem tartja meg a mellemet nem veszek olyan felsőt ennyi. Gyerekes hogy ki tudsz akadni azon ha valaki nem ért egyet veled.
2019. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Miért lenne gá nem az
2019. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!