Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gót/ Metál stílusúak! Ez a...

Gót/ Metál stílusúak! Ez a korzett szerű melltartó túl sok egy buliba?

Figyelt kérdés

Gótos-metálos stílusban öltözködöm,nem az a tipikus,inkább a csipkés,nőiesebb darabokat szeretem. Persze mindennapra nem hordom,csak rock/metál koncertekre,összejövetelekre. Egyébként nem szeretek sokat mutatni,inkább combhrisnyát hordok gyakran,alatta átlátszó harisnyával és rövid nadrággal vagy szoknyával.

Ez a felső,habár nagyon jól áll,kicsit tartok hogy sok lenne. A környékünkön senki nem öltözik ilyen stílusban,nem tudom ki tudna releváns választ adni,mert ugye itt a többség konzervatív,eleve könyékből elutasítják az ilyet. Ami nem zavar,csak az olyanok véleménye érdekel,akik hasonló körökben mozognak. Azokhoz szól a kérdésem,ti szoktatok-e ilyet hordani,és ha igen,hova,milyen összeállításban,vagy ismertek-e esetleg ilyet,aki ilyen stílusú.

Ilyesmire gondoljatok:

[link]

[link]

[link]



2019. máj. 9. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem ebben a stílusban mozgok de nekem tetszik ha érdekel a véleményem :D
2019. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem felso, hanem fehernemu. Igen, 'sok' lenne egy sima buliba, hacsak nem a prostinak oltozes a tema.
2019. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ebben a stílusban sokan öltöznek így,látom nem vagy nagyon képben. Olyanok válaszát várom,akik értenek is hozzá. Köszönöm :)
2019. máj. 9. 20:20
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én romantic goth/vampire goth stílusú vagyok, tehát rendszeresen hordok fűzőket de nem vennék fel ilyet utcára vagy koncertre.

Szerintem ez a fehérnemű kategória. Esetleg fotózásra még oké lehet.


Szerintem egy szép acèlmerevítős fűzővel jobban járnál.

Az valamivel igényesebb is.

2019. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
A modern gót manapság technot hallgat, ott öltözködnek hasonlóan. Nekem tetszik.
2019. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4-es köszönöm! Igen,egyébként olyasmiről van szó,csak nem találtam róla képet. Csak hasonlót. Ugyanaz a lényege. Van egy melltartós rész,az alja pedig csipkés,de kicsit sűrűbb csipke mint a képeken. És a merevítők fekete bársonyból vannak,rajta "szögecsekkel" megszórva. A meltartó felett még van két pánt,ami a kosarak felett ível át,és a vállpántba fut,szintén bársonyos-szögecses.
2019. máj. 9. 20:26
 7/21 A kérdező kommentje:

#5 hát technót azért nagyon ritkán,de az tény hogy nem korlátozódik egy stílusra az érdeklődésük,ami szerintem egyáltalán nem baj. Én sem vagyok ebben korlátozott,egyébként nem mondtam hogy vérbeli gót vagyok,csak hogy ilyesmihez hasonló stílusban szeretek öltözni bulikba.

Ez a stílus a rocktól a metálig mindenkinél előfordul. Kreatívnak kell lenni,nem lehet mindenki bakancs-terepnadrág-bandáspólós :D

2019. máj. 9. 20:28
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ezek szépek


[link]

[link]


Szerintem ez csak ruhára felvéve jó.

De akkor inkább mell alatti fazont választanék belöle [link]

Pl ilyet

[link]


Én a mell alatti fazont azért preferálom mert sokkal jobban kombinálható darabok mint egy sima egészmelles fazon.

2019. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem nagyon hallgatnak a gothok technót.

Max a cyber gothok EBM-et

Vagy a Rivetheadek industrialt.


Egyèbként elég színes a goth zenei szintér. A gothic rocktól kezdve coldwaven át a Deathrockig és industrialig mindenféle zene beletartozik.

2019. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem sok lenne mert átlátszó. Sima anyaggal simán felvenném. Te látod hogy ami neked van, az mennyire mutat sokat, mennyire látszik át a csipke része. De ezek a képeken inkább fehérneműk.
2019. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!