Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyári randihoz hogy érdemes...

Nyári randihoz hogy érdemes öltözködni pasiként?

Figyelt kérdés
Nemsokára sor kerül egy randira ami nem volt az utóbbi időkben így fontos lenne számomra. Rövid ujjú ing ugyebár tilos. De hosszú ujjúval nem vehetek fel rövidnadrág ugye? Mi lenne a tuti tipp ami elegáns de ugyanakkor nyárias?

2019. jún. 9. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Hosszú nadrág és ing. Nem attól lesz nyárias valami, hogy rövid, hanem az anyagától, színétől. De nyilván a helyszíntől és a korodtól is sok függ.
2019. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok. Helyszín egy mondhatni nagyváros. Közelében lakom 30kmre. Autóval illik menni igaz.? Tömegközlekedéssel buktam is az egészet
2019. jún. 9. 13:49
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Miért tilos a rövid ujjú ing???

Férjemnek van egy pár, jól is áll neki, szeretem, amikor felveszi.


És ha a randipartner pl egy ujjatlan rövid ruhát vesz fel, hülyén is fogtok kinézni, ha te csupa hosszúban vagy...

2019. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Ha csak nem színház vagy valami igazán puccos étterem, vagy ilyesmi, én nem vennék fel 27 éves fejemmel sem hosszú ujjú inget. Valami elegánsabb kinézetű, de nem fehér és nem piros, hanem mondjuk valami nagy kockás rövidujjú ing tökéletes. Hozzá, ha van világos nadrágod (ha csak nem félsz, hogy leeszed csokis fagyival), de még egy nem szakadt farmer is jó. Nyár közepén, második-harmadik randira meg már valószínűleg felvennék egy szolidabb - mondjuk farmer, lehetőleg térd alá érő rövidnadrágot is.
2019. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen helyzetben én simán bevállalok egy normálisabb rövid ujjú inget térdig érő farmersorttal. Nyár van, nem szeretek órákon át görényként izzadni, hacsak nem muszáj. Na meg minek játszanám az öltönyös menedzsert, ha egyszer sokkal lazább az életszemléletem?

Amúgy a buta randiszabályokat (pl. "autóval jönni") most felejtsd el, mert így csak egy ideges feszengés lesz az egészből, és biztos nem fogjátok jól érezni magatokat együtt.

2019. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan ennyi önállóság sincsen benned közeledve a harminchoz? Ennyire a társadalmi konvenciók határoznak meg? Ez az igazán szánalmas, nem a rövid ujjú ing. A társadalomnak, vagy magadnak akarsz megfelelni? Mérhetetlenül szégyenteljes.
2019. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Egyébként inkább tömegközlekedés, mint autó. Ha előre kinézed magadnak, így kisebb eséllyel tudsz eltévedni, kisebb eséllyel kerülsz dugóba. És így nem is az autóra fogtok koncentrálni, hogy az milyen.
2019. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

27 évesen hogy lehetsz ennyire életképtelen (facepalm)


24/f

2019. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%

Amúgy a rovid ujjú ingben van valami. Mármint inkább egy hosszú ujjú amit felhajtasz, mint egy rövid.

A kockás ing és a csíkos rövidnadrág felejtős szerintem :)

2019. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Helyszín alatt nem azt értem, hogy nagyváros, hanem például egy jobb étteremről van szó vagy moziról vagy egy laza burgeres helyről. A rövidujjú inggel nekem személy szerint nincs nagy bajom, de nem tartom elegáns viseletnekk. Szerintem egy pólóval egyenértékű.
2019. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!