Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi az esély arra hogy...

Mennyi az esély arra hogy "megtaláljak" egy pólót amit láttam valakin a városban?

Figyelt kérdés
Őszintén nem vagyok és sose voltam egy nagy divat mániás, de tegnap a buszmegállóban láttam egy srácot aki olyat pólót viselt ami nagyon meg tetszett és kb rögtön az volt a gondolatom hogy kell egy ilyen. Emlékszem kb minden részletére hogy hogy nézett ki de internetes keresés nem vezettett eredményre. Szóval ilyenkor mit tudnék még tenni? Vagy csak menjek be több boltba és nézzek körül hátha szerencsém van?(ki tudja az illető mikor vette/kapta stb.) Sajnos nem volt lehetőségem megkérdezni mert szinte azonnal felszállt a srác a buszra. Tudom mennyire hülyén hangzik ez a kérdés de nagyon zavaró hogy nem találom pedig tényleg nagyon frankó (legalábbis nekem). Ha kell részletesen le tudom írni hogy nézett ki.
2019. jún. 10. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan menő, és divatossá válik, akkor meg fogod találni. Egyébként passz. Próbáld belőni a stílusát, árkategóriáját, hogy milyen bolt lehet. Vagy írd le itt, hogy milyen, hátha valaki rájön, hogy milyen.
2019. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írd le, kitudja lehet van itt valaki aki tudja hol lehet olyat kapni.
2019. jún. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az hogy mennyire divatos az nyilván relatív, nekem speciel nagyon bejött, bár mint írtam nem vagyok egy nagyon ruhás ember, de nagyon ritkán mint ennél volt egy "wow de jól néz ki". Elsőnek is referenciának itt van egy ilyen amit találtam: [link]

Alapnak egy ilyet kell elképzelni, hasonló dinoszaurusz/gyík fejű alak csak lentebb a nekik természetes zöld bőrszínnel, szemüveg nélkül és ugyanilyen stílusú sapkával csak kék/piros színben (ez az egy dolog amiben nem vagyok biztos) rajta egy 'NY' felirattal, a háttérben pedig egy esti város van felhőkarcolókkal.

2019. jún. 10. 01:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Am ha több eszem van fogtam volna és lefotózom de akkor vmiért nem jutott eszembe. Amúgy többnyire az állatos kategóriában keresgéltem, mert más stílusba nem tudom hogy hogy illene bele. Ahogy elnézem ebben a kategóriában gyakorlatilag a The Mountain nevű márka dominál (azaz hogy úgy tűnik szinte csak ez van M.o-n) és végignéztem azt a kategóriát teljesen, és bár majdnem hogy ugyanaz a stílus nem volt köztük amit keresek.
2019. jún. 10. 01:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Cropp esetleg? ők szoktak grafikus cuccokat árulni, sok fiatal srácon látom a cuccaik.
2019. jún. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Az első vszeg hasonlít a stílusában, igaz, hogy nem sapka, hanem szemü.

2019. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem turkálta
2019. jún. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1% az esély
2019. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A cropp.com tele van furábbnál furább mintájú pólókkal.
2019. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!