Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inkább semmi, mint gagyi?

Inkább semmi, mint gagyi?

Figyelt kérdés

Ha egy férfinek nem telik minőségi órára, ugye jobb ha inkább nem visel semmit?


(Most eredeti, minőségi órákról van szó. Nem hamisítványokról és divat kacatokról.)



2019. jún. 10. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi számít neked minőségnek, 40 korul mar boven lehet szep, nevesebb, jo minusegu orakat kapni.
2019. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled,inkább a semmi,vagy spórolni egy jobb minőségűek.
2019. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak korrekt órák olcsón is. Ha csak egy 25-30 ezres kvarc Casiot engedhetsz meg magadnak, totálisan rendben lesz. Középiskolásan én is egy Casio Edifice EF-556D órát vettem magamnak, és már vagy 12 éves és még mindig, egyetemen pedig kiegészítettem egy ipod nano 6-tal, ami már 7 éves és még a mai napig mindkettő megszolgálja a magáét. Nem dress watch egyik sem, de hétköznapi casual viseletnek tökéletesek.


[link]

[link]


Tehát tényleg ami kerülendő, az a látványosan bóvli, amit aluljárókban 2-3 ezer forintokért dobálnak az emberek után, és a replikák.

2019. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Már 20ezer körül is vannak igényes,jó minőségű órák.
2019. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A semmi/gagyi és a minőségi között is vannak azért átmenetek. Vannak pár ezer forintos órák, nyilván nem túl jó minőségűek, de ha pár évet kihúznak, és ha a gazdájának csak arra kell hogy az időt tudja nézni, akkor miért ne?
2019. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon gáz, és felszínes ez az egész "órakultusz" a férfiaknál, szerintem. Viszont a gagyi semmiből sem ajánlott, hiszen sz*r anyag, hamar tönkremegy, sokszor ízlestelenül néz ki, stb. (gagyi = pár ezer ft) De pl. egy 20k körüli óra teljesen ideális, egyáltalán nem számít gagyinak. Legalábbis egy normális, nem felszínes ember szemében, aki logikusan itéli meg az értekeket az életben.
2019. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
*értékeket
2019. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak az idő nézése meg a márka a cél,akkor a középkategóriás svájci márkáknak az alap darabjai,amik csak az időt meg max a dátumot mutatják kb 50-80 között vannak.Nevesül:Rodania,Davosa,Tissot,Doxa,Grovana stb....Ennyit szerintem mindenki ki tud adni (könnyebben vagy nehezebben) az életében egyszer egy minőségi órára,HA megéri neki,ha nem érdekel ez a sok "hype" ami a svákci órákat övezi,akkor jóval olcsóbban is kapsz egy Casiot,Lorust vagy ha divatban gondolkodsz esetleg egy Tom Tailort.
2019. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!