Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jók ezek az öntapadós...

Mennyire jók ezek az öntapadós push-up melltartók?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék beszerezni egy ilyen melltartót, viszont inkább kikérem a véleményeteket.😊 Nagyon apró mellem van, a push-up-osokból is a A70(kínai) méret nagyából jó. Nézegettem már olyanokat amik pánt nélkül is lehet hordani, de kismellű nőkre nem gyártanak... Ki szeretném próbálni ezt a fajta melltartót, szeretnék pántnélküli rucikat is felvenni. Vagy esetleg tudtok olyan helyet ahol nagyon pici mellű nőknek is vannak szép melltartók, nem olyan drágán? Köszönöm előre is. 😊

2019. jún. 10. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ebayrol rendeltem ilyen melltartot
2019. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem jó, mert ilyen melegben már felrakod és egyből leizzadod.

Ha meg pántnélküli melltartót szeretnél, javaslom a Tezenist :) Kb 5000 körüli a pántnélküli.

2019. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Tezenisben nagy az s-es. Nekem minimális mellem van, a H&M-es s-es viszont jó volt. De tényleg le fogod izzadni, ilyen melegben nem marad meg.
2019. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kis mellen szerintem hasznos az ilyesmi (de nagyobbat nem igazán tart már meg, pedig nekem is csak B-s, nem hatalmas)

Egyébként én szinte csak A-B kosaras pántnélküli melltartókat találok pl H&M-ben meg a kínaiban is szoktam olyat látni, aminek levehető pántja van. Ajánlom még a KIK-et is, ha kis méretet keresel vagy esetleg a Tesco gyerekrészlegén is találhatsz olyat, ami egyszerű, nem micimackós :)

2019. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az öntepadós melltartókkal sajnos az a baj, hogy hamar lejönnek, elcsúsznak, ha kicsit is mozogsz és izzadsz. A pánt nelküli melltartó is lecsúszik és nem kényelmes. Sokáig én is próbalkoztam vele, de nem érte meg a macerát. Nemrég viszont rájöttem, hogy mivel amúgy is kicsik a melleim és nem lógnak, ezért nincs szükségem melltartóra a pántnélküli/hátnélküli ruhákhoz. Mellbimbó tapaszt használok, így egyáltalán nem látszik, hogy nincs rajtam melltartó (persze arra oda figyelek, hogy ne legyen átlásztó, illetve túl vékony az adott felső). Így néha-néha amikor pántnélküli ruhát hordok, akkor mindig így csinálom és észre sem lehet venni. Ráadásul sokkal kényelmesebb is mint melltartóban lenni.
2020. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!