Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri Timberland bakancsot...

Megéri Timberland bakancsot venni, vagy egy hasonló Lasoki is ugyanazt tudja?

Figyelt kérdés

[link]

Erre a nagyon basicre gondoltam. Tudom, hogy minden 2.ember ilyen stílusú bakancsot hord, mégis tetszik. Anyámnak van egy Lasockija ami leárazva 8000 volt és nagyon szereti, egyáltalán nem ázik át, eddig egy telet használta, semmi baja még. Mivel több a Timberland? Tényleg annyira jó minőségű, hogy megéri kb az ötszörösét fizetni, vagy csak a márkát kell ennyire megfizetni?



2019. jún. 12. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Timberlandom van,nagyon szeretem.Iszonyat kényelmes és meleg,már vagy 3.tél lesz amin hordani fogom,és semmi baja.Illetve régen utáltam a bakancsokat mert mindegyik olyan nagy és nehéz,de a Timberlandot nagyon szeretem,könnyű és kényelmes is.Szerintem megéri a drágább.
2019. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri.
2019. jún. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!