Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Punk-os...

Mi a véleményetek a Punk-os kinézetű emberekről? Nektek tetszik? (Szakadt- nadrág, vékony harisnya, hegyesen felállított haj, színes haj, és durva smink) láttátok már hasonló kinézetű embert? Ha igen, bejött?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Kb 6 évvel ezelött láttam punkosokat. Manapság màr szerintem ki ment a divatból.
2019. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Menő. A punk nem divat, hanem életérzés. Sose megy ki a divatból.
2019. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Egy ideig ilyen társaságban voltam (én nem vagyok punk).

Tisztelem és becsülöm őket, hogy bevállalják + akiket én ismerek, azok okos, művelt emberek, de nekem nem jön be ez a stílus. Se magamon, se a páromon nem tudnám elképzelni.

2019. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tudninemakaro válasza:
81%
Szóval a punk nem divat de azért sohase megy ki a divatból.Értem.
2019. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagyon tetszik, csakúgy, mint a gót és a rocker stílus is. :) Ugyan a felállított mohawk hajat és a szakadt cuccokat magamon nem tudnám elképzelni, - máson ettől függetlenül bejön - de az acélbetétes bakancs, a szegecses kiegészítők, a "durva smink", az oldallánc, a bandás póló meg a bőrdzseki és a piercingek nálam is elmaradhatatlan kellékek.


Az életfilozófiájukat is nagyon érdekesnek találom annak ellenére, hogy a magam részéről inkább célorientált / versengő típus vagyok, valamint annak ellenére, hogy számomra a valódi anarchia gondolata kissé túlságosan elrugaszkodottan idealista. :D Az embereknek nem olyan egyszerűen a természete, hogy egy tökéletesen harmonikus társadalomban éljen, ahol mindenki egyenlő, senki se keresi a balhét, csak összedolgozva végzi a maga dolgát,pusztán a közösségért és az előrelépésért, mindenféle felső hatalmi szervezet közbenjárása nélkül. Szép lenne persze... de a megvalósulásához közel se elég intelligens a lakosság.


A kérdés második felére válaszolva; filmben többször láttam, a valóságban egyszer. Akkor pedig nem tudtam magát az embert túlságosan megfigyelni, mert ment körülötte a felzúdulás, amiért szerencsétlen srác volt olyan elfajzottan bunkó, hogy kinyitotta a pláza ajtaját egy kifelé tartó, nagy bevásárlásból felpakolt néninek... -.- Olyan hisztit lecsapott a kedves hölgy, mintha legalábbis szétszórta volna a szatyrai tartalmát, aztán jól meg is rugdosta volna ráadásként.

2019. máj. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha konformista, szervilis, fogyasztói magatartás tanúsít a hétköznapokban, de punknak öltözik, na az nagyon visszatetsző:D De ha legalább részben megjelenik a felfogásában az életérzés, az ideológia akkor teljesen rendben van. A punk lányok „„romlott”” kinézete például nagyon is bejön.

És igen, természetesen találkoztam, beszélgettem már punkokkal. Ahogy minden csoportban, közösségben, itt sem kollektívan mértem a dolgot:D Nyilván valamelyik illető külseje tetszett, valamelyiké pedig nem.

2019. máj. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Régi divat, nem mond újat. Számomra merész, nem tetsző. Régen láttam ilyen embert.
2019. máj. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ, hány évesen látom. 20 alattiaknál azt gondolom, majd kinövi. 22-23 fölött pedig azt, hogy remélem ez ebből él.
2019. máj. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Én így öltözöm, ilyen zenéket hallgatok, bár ha úgy beszélgetsz velem, hogy nem látsz engem, meg nem mondanád rólam. Kicsit ki is lógok a társaságomból, egész egyszerűen azért, mert én másképp lázadok, mint ők.

Amúgy 7 éves voltam, mikor először találkoztam egy punk fiúval, ült kint egy pékség előtt, s bár csodálkoztam, hogy így áll a haja, így néz ki (elmaradott faluban élek, itt nem sok érdekes arcot látni), tetszett a látvány.

2019. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Régen tetszett, én is ebben mozogtam, hasonlóan öltözködtem. Ma már azt látom hogy a mainstream divat is hasonlóan extrém így a punkok már egyáltalán nem tűnnek ki a tömegből. Hozzáteszem már alig látok punkokat.
2019. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!