Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent, ha egy héten...

Mit jelent, ha egy héten kétszer ugyanabban a ruhában jön?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy az a kedvenc ruhája, de elnézve egyes nők ruhatárát, az izgulást, hogy mit vegyenek fel, a próbálgatásokat, igenis furcsa, hogy valaki 4 nap alatt 2x ugyanabban a ruhában van. A nyár is teheti, hogy valami lenge kell, de az is lehet, hogy nincs sok ruhája? Vagy ha van, de nem mást hord, akkor mi értelme a sok ruhának? És ha nincs sok ruhája, az mit jelent?

Elnézve a göncöt, vehetne ebből akár ötöt is, akkor senkinek nem tűnne fel, miben jár, de ugyanazt felvéve igen, és meglepődtem, mert eddig erre nem volt példa, pedig látok elég nőt napi szinten, hogy mi van rajtuk, és ennyire nem ismétlődik.


2019. jún. 15. 00:20
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
100%
Én fiú vagyok, de éppen ma vettem négy teljesen egyforma fehér pólót, mert abban nem látszik az izzadás, illetve mert le voltak árazva. Az emberek majd azt biztos azt hiszik, nap mint nap ugyanabban a pólóban járok, de rég volt már, hogy érdekelt a véleményük. Javaslom neked is, hogy ne azzal foglalkozz, hogy ki mit visel - ha érdekel a személy, ismerd meg; ha pedig nem érdekel, akkor hagyd figyelmen kívül.
2019. jún. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Csak közben tapasztaltam, hogy tényleg vannak egy reggel 3x áltöltöző nők, és nagyon idegesítő, ezért is döbbentem le, hogy valaki ezt bevállalja, hogy mit gondolhatnak róla, amiért ugyanazt veszi fel (ugye rövid hét volt, ezért még jobban oda tudtam figyelni).
2019. jún. 15. 00:37
 3/33 anonim ***** válasza:
97%

Micsoda bűn!


Néhány tipp:

- az a kedvence

- sietett es pont az akadt a kezebe

- elfelejtett, hogy rajta vokt

- lexarja

2019. jún. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked hogy nincs más dolgod mint ilyeneket megjegyezni. Én nagy ívben teszek rá hogy ki mit vesz fel ha ápolt és nem büdös.

Sose értettem meg az ilyen embereket akik másokkal foglalkoznak, főleg ilyen jelentéktelen dolgokkal hogy mikor mit vesz fel.

2019. jún. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azon csodálkozom, hogy igénytelenséget gondolnak mögé (felveszi a szennyes ruhát)... mikor még ilyen rocker gyerek voltam, volt 3 fekete farmerem, 7 rövidujjú fekete pólóm, ugyan ennyi hosszú ujjú és 3 fekete garbó. Bárkinek tűnhetett úgy, hogy évekig ugyan az a ruha van rajtam. :D

32/f

2019. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Rockarc ***** válasza:
86%

#5

Rocker gyerek voltal? Pacsi! :)


43F

2019. jún. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%
Hát ilyen időben felsőt, egybe szoknyát egyszer veszek fel, de nadrágot többször is (2-3 alkalommal) is felveszem mosás nélkül
2019. jún. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

#6. Metál leginkább, meg most is, csak már máshogy öltözködöm. :D

32/f

2019. jún. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Vanak olyan ruhadarabok, amiket annyira szeretek, hogy több van belőlük. A kedvenc fazonú farmeromból 3 is van. Tök egyforma. Felsőm is van olyan, amit annyira szeretek, hogy többet vettem belőle. Még sosem jutott eszembe, hogy ez probléma lehet. Nem gondoltam, hogy vannak, akik külön figyelnek rá, hogy ki mibe öltözik.
2019. jún. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
De egy idegesítő ember lehetsz.
2019. jún. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!